Ofis bedelinin tamamı kredilendiriliyor

Gürallar Yapı’nın Kartal’da gerçekleştirdiği ticari ofis projesi Lapis Han, peşinatsız, tamamı banka kredisiyle ofis sahibi olma dönemini başlattı

Ofis bedelinin tamamı kredilendiriliyor

06 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Kartal’da E-5 aksı üstünde, Soğanlık metro istasyonunun çıktığı noktada yer alan Lapis Han’da 120 ay vadeli, tamamı banka kredisiyle ofis sahibi olmak mümkün. Sıfır peşinatın yanı sıra ara ödemesiz satışlar özellikle yatırımcılar için ofis sahibi olmayı cazip hale getiriyor. Mart 2014’te teslim edilecek ofislerle isteyen kullanıcı işyeri kirası ödemekten kurtulup, isteyen yatırımcı da kredi taksitinin büyük kısmını kiracısına ödetebilecek.

Lapis Han konum ve tesisleriyle dikkat çekiyor
Dünyanın en büyük adalet sarayı olarak kabul edilen İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na 700 metre mesafede bulunan Lapis Han’da ofisler, 2014 yılı Mart ayında son kullanıcıya teslim ediliyor. E-5’in kenarında Soğanlık metro istasyonunun tam önünde bulunan Lapis Han’da, ofisler kullanıma hazır halde teslim ediliyor. Projede ayrıca, toplantı ve video konferans salonları, arşiv odaları, kapalı yüzme havuzu da bulunan bir spor merkezi, çocuklar için kreş ve etüd odası, ofis çalışanlarının ihtiyaç duyacağı her türlü restaurant, cafe, banka, copy center ve asistanlık hizmetlerinin tamamı yer alacak.

Karayel: “ kampanya özellikle yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanıyor”
Gürallar Yapı Genel Müdürü Evrim Karayel, kampanyanın özellikle yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandığını belirterek, “Bugün ofis alanlar 11 ay sonra kiraya vererek taksitleri ödeme imkanına sahip olacaklar. Üstelik, hem teslime kadar yüksek değer artışından faydalanacak, hem de konut veya homeofislere göre 10 yıllık ortalamada %50’den fazla kira geliri elde edecekler” diyor.

Bugüne kadar 2 milyon metrekare arazi üzerine 340 bin metrekare proje geliştirip inşaatını tamamlayan Gürallar Yapı’nın ilk ticari ofis projesi Lapis Han, 57 metrekareden başlayıp, 2.000 metrekareye kadar birleşebilir lego ofis alanlarından oluşuyor.

Lapis Han hakkında detaylı bilgi için: www.lapishan.com