Ofis Hayatını Kolaylaştıran Çözüm Axis İstanbul

Sur Yapı tarafından alışveriş merkezi ve ofis projesi olarak hayata geçirilen Axis İstanbul Bayrampaşa'da yer alacak

Ofis Hayatını Kolaylaştıran Çözüm Axis İstanbul

Sur Yapı tarafından alışveriş merkezi ve ofis projesi olarak hayata geçirilen Axis İstanbul Bayrampaşa'da yer alacak. Projenin 2016 yılının ikinci yarısında bitirilmesi öngörülüyor. İçerisinde video konferans, oditoryum, spor salonu, sergi alanları, teknoloji, arşiv, hobi, toplantı odaları gibi birçok yer olacak olan projede fiyatlar 297 bin dolardan başlıyor.

Haliç ve şehir manzaralı projede modern çalışma hayatının gerektirdiği her şeyi bulmak mümkün. Sosyal ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte olan sinema salonları, yemek yerleri, kafeleri, mağazaları ve spor merkezleriyle her türlü günlük ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ofislerin büyüklükleri 93 ile 150 metrekare arasında değişmektedir. Ön taleplerin alınmaya başlandığı projede toplam 180 adet ofis yer almaktadır. Yer olarak da oldukça elverişli bir mevkide bulunan Axis İstanbul metrobüse yalnızca 600 metre uzaklıkta olup, Atatürk Havaalanı'na da kolayca ulaşmayı mümkün kılıyor.

Ödeme konusunda da oldukça kolaylık sağlanmakta olup hem banka kredisi hem de firma bünyesinde taksitlendirme yapmayı mümkün kılıyor. %50'si peşin kalan %50'sini ise 36 ay vade farksız ödeme seçeneğinin yanında %25'i peşin kalanı ise 72 aya varan 0,84 vade farkı ile iki farklı taksitlendirme seçeneği sunmaktadır. Peşin ödemelerde ise alıcılara %10 lansman indirimine ek olarak %5 ek bir indirim de uygulanmaktadır.

Proje Bilgisi: Axis Istanbul