Ofis pazarında güçlü bir alternatif: Workinton

Urban Station Markası ile 2012 yılında iş yaşamına giren ortak çalışma alanları konsepti, İyi Çalışanlar Ülkesi-Workinton markası ile sınırlarını genişletti. Konsept, klasik ofis ve iş yeri anlayışında değişim isteyenler tarafından tercih ediliyor

Ofis pazarında güçlü bir alternatif: Workinton

2012 yılında iş yaşamına, Urban Station markası ile hızlı bir giriş yapan "ortak çalışma alanları" konsepti gelişimini İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton markası ile sürdürüyor. Klasik ofis ve iş yeri anlayışında değişim arayanlar tarafından tercih edilen konsept, ofis ve konut sektöründeki yüksek fiyat baskısının kırılması noktasında da önemli bir alternatif olma niteliği taşıyor. 

Ofis pazarında güçlü bir alternatif: Workinton

Çalışma hayatının yeni adresi: Workinton
Workinton ile ışık, ses, oturma grupları ve ev konforunun tüm olanaklarını içeren rahat bir çalışma ortamı sunduklarını söyleyen Workinton Genel Müdürü Gökhan Beydoğan:

"Amacımız Workinton’u tam da çalışma dünyasının kalbine yerleştirmek. Nasıl ki ekmeği fırından, eti kasaptan alıyor, saçınızı kuaförde kestiriyorsanız; artık çalışmayı da Workinton’da gerçekleştireceksiniz." dedi. 

Ofis pazarında güçlü bir alternatif: Workinton

Ofis pazarının güçlü alternatifi: Workinton
Şehir hayatının karmaşası ve trafik çilesinin yanı sıra emlak fiyatlarındaki yükseklik gibi sorunlara alternatif çözümler sunan Workinton'lar, iş yaşamının tüm ihtiyaçlarının giderildiği çalışma ortamları sunuyor. Bugün, 9 tanesi İstanbul'da olmak üzere 11 Workinton şubesi bulunuyor. İstanbul'da hızlı bir şekilde yayılmakta olan Konsept 2021 yılında da ülke içi ve dışında 100 şube sayısına erişmeyi planlıyor. Workinton halen 
Maslak, Mecidiyeköy Astoria, Galata, Şişhane, Levent 199, Maçka/Nişantaşı, Ümraniye/Buyaka, Kavacık ve Kozyatağı AND Plaza’daki şubeleriyle hizmet veriyor.