Ofise değil, işe yatırım: Windowist Tower

2011 yılında hazır ofis sisteminde yenilikçi bir bakış yaratma hedefiyle açılan Windowist Tower, 625 metrekarelik tam donanımlı ofis katlarını da hizmete açtı

Ofise değil, işe yatırım: Windowist Tower

Hazır ofis sistemine yenilikçi bir bakış açısı sunma gayesiyle 2011 yılında  açılan Windowist Tower, kişisel hazır ofislerin ardından tam donanımlı, 625 metrekarelik ofis katlarını da hizmete açtı. İstanbul'un en önemli iş merkezi Maslak'ın girişinde 26 katlı tamamı hazır ofislerle hizmet vermeyi sürdüren proje, global platformda adını duyurmak isteyen girişimci ve uluslararası şirketlere yönelik hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor. 

Windowist Tower bir bina değil, yaşam alanı
Bilişim ve teknik altyapısının yanı sıra çevreci özelliği, güvenlik ve hazır ofis anlayışı ile özellikle büyüyen şirketlerin ilgi gösterdiği proje hakkında bilgi veren Windowist tower Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Nesrin Işıkal, Türkiye'deki hazır ofis sektörünün tüm dünyada olduğu gibi dinamik bir nitelik sergilediğini söyledi. Windowist Tower'in bir yaşam alanı olarak tanımlayan Işıkal:

"Windowist Tower bir bina değil, sosyal açıdan da bir çok olanak sunan yaşam alanı. En üst düzeyde konfor, güvenlik ve uluslararası standartlardaki ileri teknoloji, doğa dostu donanım malzemeleriyle Windowist Tower’da buluştu..." dedi.

Ofise değil, işe yatırım: Windowist Tower

Uluslararası firmalardan Windowist Tower'a büyük ilgi
Windowist Tower müşterilerinin büyük oranda uluslararası firmalardan oluştuğunu ve yerli firmaların son dönemde hazır ofisleri tercih etmeye başladığını belirten Nesrin Işıkal:

"Esnek bir sisteme sahibiz. 1- 6 kişilik ofislerin yanı sıra ,150m2 lik geleneksel ofise eşit özellikte, içerisinde  ayrıştırılmış yönetici odası bulunan 7 kişilik köşe suit ofislerde, daha büyük ekipler için  ise yarım ya da tam katta aynı kalitede ofis hizmeti veriyoruz. Dekorasyon maliyetleri, bilişim alt yapı maliyetleri, ofislerin; elektrik, su, ısınma, soğutma, temizlik, güvenlik ve hatta stopaj gibi giderleri içi olmadığı için firmaların tercihi oluyoruz" ifadelerini kullandı. 

Nesrin Işıkal, projenin prestijli dekorasyonu ile firmaların müşterilerinde olumlu bir imaj bıraktığını ve bayram tatili dahil tüm tatil günlerinde 7/24 hizmet verme potansiyelinin ofis kullanıcıları için hazırlandığını da belirterek:

"Bütün ihtiyaçlar ofis kullanıcıları için hazırlandı.  Bunun yanında ayrıca  Windowist Tower’ın İTÜ Ayazağa Metro istasyonunun çıkışında yer alması da önemli bir ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca bölgedeki tek helikopter pisti de çatımızda bulunmaktadır..."

Proje Bilgisi: windowist tower