Ofisim İstanbul’da hayat başlıyor

Dekorasyon çalışmalarının 15 Şubat’ta tamamlanacağı Ofisim İstanbul’da kalan son 25 ofisin satışı devam ediyor

Ofisim İstanbul’da hayat başlıyor

28 Ocak 2013 / emlakwebtv
İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’ tamamlandı. Taşınmaya hazırlanan ofislerde son dekorasyon çalışmaları sürüyor. 15 Şubat’ta tamamlanacak dekorasyon çalışmalarının ardından Ofisim İstanbul bölgenin prestijli ofis plazaları olarak iş hayatına giriyor. Ofisim İstanbul’un ikinci kulesinde kalan son 25 ofis ise eski fiyatı ve uygun ödeme kolaylıklarıyla sahiplerini bekliyor.

Uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan 205 metrekareden 1180 metrekareye kadar büyüyebilen mağaza alanlarına ilgi artmaya başladı. Şubat ayında hayatın başlayacağı Ofisim İstanbul’un üç kulesi, 22 kat ve 3 ayrı bloktan oluşuyor. 60 bin metrekarelik kapalı bir inşaat alanında, 15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve mağazalardan oluşan Ofisim İstanbul kuleleri konfor ve prestiji bir arada arayan firmaların ilk adresi oldu.

Ofisim İstanbul’da ofis katları ile restaurant, toplantı salonları, arşiv odalarının yanı sıra bay-bayan fitness center, bay-bayan sauna, hobi odası, bay-bayan kuaför, lostra, oto yıkama, gibi çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal işletmeler de yer alacak. Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul’da her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedefleniyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.ofisimistanbul.com

Proje Bilgisi: Ofisim Istanbul