Ofisim İstanbul’da son 15 gün fırsatı

Maltepe’de Özyapı Grubu Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Ofisim İstanbul’da fiyatlar, 1 Hazirana kadar sabitlendi

16 Mayıs 2012
İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım işbirliği ile oluşan Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi’nin Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Maltepe’de kurulan ofis projesi Ofisim İstanbul’un inşa çalışmaları devam ediyor.
‘Ofisim İstanbul’, Maltepe Bölgesi’nin hızla yükselen fiyatlarını mayıs ayı sonuna kadar satışlarına yansıtmayacağı bir kampanya başlattı. Mayıs ayı boyunca Ofisim İstanbul’dan alacağınız ofislerin metrekareleri, zamsız fiyatlardan hesaplanacak. 36 ay vadeli kampanya yalnızca Mayıs ayına özel sürecek. Fiyatlar 1 Haziran’dan itibaren yükselecek. Buna göre 110 metrekareden 860 metrekareye kadar büyüyebilen ofis alanlarının metrekare fiyatı; 4 bin TL ile 5 bin 700TL arasında değişiyor.  Ofisim İstanbul’daki ofis ve mağazaların % 50’den fazlası satıldı.  
Ofisim İstanbul, geleceğin ofis trendini sunmayı amaçlıyor
Aralık 2012 tamamlanması planlanan Ofisim İstanbul 22 kat ve 3 ayrı bloktan oluşuyor. 60 bin metrekarelik kapalı bir inşaat alanında, 15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve 16 adet mağazayı içinde bulunduruyor.
Ofisim İstanbul’da ofis katları ile restaurant, toplantı salonları, arşiv odalarının yanı sıra bay-bayan fitness center, bay-bayan sauna, hobi odası, bay-bayan kuaför, lostra, oto yıkama, gibi çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal işletmeler de yer alacak. Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul’da her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedefleniyor. 

Proje Bilgisi: Ofisim Istanbul