Ofisim İstanbul’da son fırsatlar

Mağaza alanlarının metrekare fiyatı 15 bin TL olan Ofisim İstanbul’da Aralık sonuna kadar uygun fiyatlı satın alma koşulları devam ediyor

Ofisim İstanbul’da son fırsatlar

26 Aralık 2012 / emlakwebtv
Ocak ayının ilk haftasında teslim edilecek ‘Ofisim İstanbul’un sosyal alanındaki mağazaların yüzde 80’i satıldı. Kalan son 9 mağaza için Aralık sonuna kadar uygun fiyatlı satın alma koşulları devam ediyor.
Uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan 205 metrekareden 1180 metrekareye kadar büyüyebilen mağaza alanlarının metrekare fiyatı 15.000 TL olarak sabitlendi.  
Ocak ayının ilk haftasında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Ofisim İstanbul’un üç kulesi; 22 kat ve 3 ayrı bloktan oluşuyor. 60 bin metrekarelik kapalı bir inşaat alanında, 15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve mağazalardan oluşan Ofisim İstanbul kuleleri konfor ve prestiji bir arada arayan firmaların ilk adresi olacak.
Ofisim İstanbul’da prestijli ofis katları ile restaurant, toplantı salonları, arşiv odalarının yanı sıra bay-bayan fitness center, bay-bayan sauna, hobi odası, bay-bayan kuaför, lostra, oto yıkama, gibi çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal işletmeler de yer alacak. Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul’da her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedefleniyor.
Proje hakkında detaylı bilgi için www.ofisimistanbul.com


Proje Bilgisi: Ofisim Istanbul