Ofton’da barbekü buluşmaları

Ofton İnşaat, projelerine ilgi gösteren dostlarıyla, Elysium “Serene” Kandilli’de her hafta sonu “Ofton Barbekü Partisi” nde bir araya geliyor

5 Haziran 2012

Ofton İnşaat tarafından Kandilli’de hayata geçirilen Elysium “Serene” projesi hafta sonlarında Ofton ailesinin dostlarını ağırlıyor. Elysium “Serene” bahçesinde düzenlenen barbekü toplantılarına katılanlar hem sohbet etme imkanı hem de proje hakkında daha detaylı bilgi edinme şansı buluyor.
Ofton İnşaat Kurumsal İletişim Müdürü Ayşenur Ülvan bir süre daha devam edecek olan Barbekü buluşmaları için, “Katılımın yüksek olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu türden buluşmalarla projenin gelecekteki sakinleri daha şimdiden dostluklar kurabiliyor. Biz sakinlerimize asıl uzmanlık alanımız olan estetik ve çağdaş yapılar sunmanın yanı sıra bir yaşam biçimi de vaat ediyoruz. Elysium “Serene” Kandilli, İstanbul’un merkezinde doğaya yakın, çok özel bir yaşam fırsatı sunuyor. Bu, sakinlerinin sosyal paylaşımlarıyla daha da keyifli hale gelsin istiyoruz” derken, Proje Satış Koordinatörü Suzan Arar etkinliğin bir başka amacını da şu sözlerle açıklıyor: “İnşaat projelerinin başarısında bilgi akışı ve güven büyük önem taşıyor.  Çünkü emlak yatırımı birçok kritere bağlı olarak, tüm bir yaşama etki edebilecek önemli bir karar. Sürekliliği olan bu buluşmalarla, hem dostlarımızı daha yakından tanımış oluyoruz, hem de onlara merak ettikleri her türlü bilgiyi samimi bir ortamda verebiliyoruz. Bu da onların sürece daha çok dâhil olmalarını ve güven duymalarını sağlıyor. Gelecekteki yuvalarını beraber kuruyoruz. ”