OFTON DÖNÜŞÜMÜN SEMBOLÜ OLDU

Ofton İnşaat yeni projesi Elysium Soul Beyoğlu projesini satışa çıkardı. 90 milyon liralık projede fiyatlar 522 bin 210 liradan başlıyor

OFTON DÖNÜŞÜMÜN SEMBOLÜ OLDU

Beyoğlu’nda hayata geçirilen Elysium Soul Beyoğlu, 225 bağımsız birimden oluşuyor. Projede stüdyo, 1+1, 2+1, bahçe kullanımlı stüdyo, bahçe kullanımlı 1+1, bahçe kullanımlı 2+1, 1+1 çatı dubleksi ve 2+1 çatı dubleksi daire seçenekleri mevcut.  Ev fiyatlarının 522 bin 210 ile 2 milyon 627 bin 260 lira arasında değiştiği projede 36 ay 0 faizle taksit imkanı sunuluyor. Teslimler ise 2017 sonunda yapılacak.

16 milyona dükkan

Elysium Soul Beyoğlu projesinde konutların yanı sıra bin metrekare büyüklüğünde 4 dükkan yer alıyor. Dükkanların fiyatları ise 16 milyon TL’den başlıyor 25 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

Yeni yıla yeni projeler

Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Altun, 2016 yılında yeni yatırımlarının olacağını açıklayan Altun, “Toplu konut projemizin yanı sıra Beykoz’da da konut+ticari birimlerden oluşan bir projemiz olacak. Ofton Beykoz projemizi bahar aylarına doğru satışa çıkarmayı hedefliyoruz. Yine bir de otel projemiz olacak. Üzerinde çalıştığımız birkaç proje var. Netleşince paylaşacağız” diye sözlerini tamamladı.

İki özel marka Ofton’la ilk kez Türkiye’de

İsmail H. Altun, “Piyalepaşa’nın ilk beş yıldızlı oteli olma özelliğine sahip DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa, Ağustos ayında hizmet girdi. Daha önce ülkemizde faaliyet göstermeyen Accor Grubu’nun özel koleksiyon markalarından MGallery by Sofitel ve Ibis Styles, Ofton ile Türkiye’ye ilk kez adım attı. 2015 yılı Ofton İnşaat için çok verimli bir yıl oldu” dedi.