Ofton Elysium Serenity fiyat!

Ofton Elysium Serenity fiyatları metrekare bazında ortalama 6 bin 925 TL olarak belirleniyor

Ofton Elysium Serenity fiyat!

Elysium Serenity, Ofton İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kandilli bölgesinde inşa ediliyor. Az katlı ve bahçeli konsepti ile ön plana çıkan projenin 2017 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi bekleniyor.

Ulaşım açısından hem Anadolu Yakası’na hem de Avrupa Yakası’na kolaylık sağlayan Elysium Serenity, 3 blokta 75 adet daireden oluşuyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü 50 metrekare ila 125 metrekare arasında değişiyor.

Toplam 5 bin 465 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Ofton Elysium Serenity’de 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. 50 milyon TL yatırım bedeline sahip proje, firmanın bu bölgedeki ikinci projesi.

Ofton Elysium Serenity fiyatları metrekare bazında ortalama 6 bin 925 TL’den başlıyor. Projeden daire satın almak için farklı vadelerde ödeme planları hazırlanabiliyor. Veya tamamı nakit ödeme yapılıyor.

Sahile yürüme mesafesinde olan Ofton Elysium Serenity’nin sosyal ayrıcalıkları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları, fitness merkezi ve daha birçok aktive alanı yer alıyor.

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Serenity