Ofton İnşaat Cityscape'i bekliyor

Ofton İnşaat, uluslararası gayrimenkul yatırımcısını aynı çatı altında buluşturacak Cityscape İstanbul'da Elysium Elit Koşuyolu, ElysiumSerenity Kandilli, Elysium Art Şişli ve Elysium Soul Beyoğlu projelerinin tanıtımını yapacak

Ofton İnşaat Cityscape'i bekliyor

Dünyanın dört bir yanından, geyrimenkul sektörünün en önemli aktörlerini bir araya getirecek Cityscape İstanbul'a katılma kararı alan Ofton İnşaat, Elysium Serenity Kandilli, Elysium Art Şişli ve Elysium Soul Beyoğlu projelerinin tanıtımına hazırlanıyor. Cityscape İstanbul 24-28 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. 

Ofton İnşaat Cityscape'de
Dev etkinlikle ilgili bir açıklama yapan Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, firmanın lokasyonlara değer katan projelere imza attığını hatırlattı. Altun, dört konut projesinin de bölgelerindeki yaşamı daha modern hale getiren özellikler taşıdığını söyledi.

Ofton İnşaat Yönetim kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek de firmanın inşaat kalitesinin yanında hızlı teslimleriyle de sektörde güven duyulan bir marka haline geldiğini belirterek:  "Yeni projelerimizde de müşterilerimiz güvenini karşılıksız bırakmayacağız"

Elysium Elit projesi
Anadolu Yakası'nın en merkezi lokasyonlarından biri olan Koşuyolu'nda hayata geçirilen Elysium Elit Koşuyolu, 10 dönüm arazi üzerinde toplam 86 daireden oluşuyor. Toplu ulaşım olanaklarına yakınlığıyla dikkat çeken projede teslimler 2016 yılı sonunda başlayacak.

Elysium Serenity Kandilli projesi

Ofton İnşaat Cityscape'i bekliyor


Kandilli sahiline 10 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanan Elysium Serenity her birinde 25 dairenin bulunduğu toplam üç bloktan meydana geliyor. Eylül 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan Elysium Serenity Kandilli, Boğaziçi Köprüsü'ne 4.2, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 5.5 kilometrelik mesafede yer alıyor. 

 

Elysium Soul Beyoğlu projesi

Ofton İnşaat Cityscape'i bekliyor

Dolapdere'de inşaatı devam etmekte olan Elysium Soul projesi ise bünyesinde 221 adet daire ve 4 adet ticari üniteyi barındırıyor. Proje toplam 6 bin 612 metrekare üzerinde hayata geçiriliyor. Proje Taksim meydanına 1.5 dakika, Nişantaşı, Şişli, Beşiktaş ve Karaköy'e de 5 dakikalık mesafede konumlanıyor. 

 

Elysium Art Şişli
İstanbul'un merkezi kültür ve yaşam lokasyonlarının başında gelen Şişli Bomonti'de inşa edilen Elysium Art Şişli'de teslimler Eylül 2016 tarihinde başlayacak. Projede daireler 66 metrekareden başlayıp yüksek kira getirisi olacak olan 1+1’lerin birleşerek 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 dairelere bir anda dönüşebilecek şekilde planlandı. 

"Ofton İnşaat Cityscape'i bekliyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Ofton İnşaat Cityscape'i bekliyor

Ofton İnşaat Cityscape'i bekliyor

Ofton İnşaat Cityscape'i bekliyor

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Soul Beyoğlu