Ofton İnşaat Kandilli Serenity!

Ofton İnşaat Kandilli Serenity fiyatları minimum 350 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Ofton İnşaat Kandilli Serenity!

Ofton İnşaat tarafından Kandilli’de hayata geçirilen Elysium Serenity, 50 milyon TL’lik yatırım bedeliyle hayat buluyor. Konumu açısından avantajlı olan projeden Anadolu Yakası’na ve Avrupa Yakası’na kolay ulaşım sağlanabiliyor.

Az katlı yapılar halinde inşa edilen Elysium Serenity Kandilli’de bahçe kullanım alanlarına da önem veriliyor. Sahile yürüme mesafesinde olan proje, 3 adet blokta toplam 75 adet daireden meydana geliyor.

Butik konsepte sahip olan Ofton İnşaat Elysium Serenity, 5 bin 465 metrekarelik arazi alanı üzerinde yer alıyor. Projede büyüklüğü 50 metrekare ile 125 metrekare arasında olan 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor.

Boğaziçi Köprüsü’ne 4,2 kilometre ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5,5 kilometre uzaklıkta olan Ofton İnşaat Kandilli Serenity’de açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odaları ve fitness merkezi mevcut.

Ofton İnşaat Kandilli Serenity daire fiyatları 350 bin TL’den başlangıç gösteriyor, 835 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Ortalama metrekare birim fiyatı ise 6 bin 925 TL olarak belirleniyor.

 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat