Ofton İnşaat Koşuyolu Projesi!

Ofton İnşaat Koşuyolu Projesi ve Ofton İnşaat'ın diğer tüm projelerinde uygun ödeme seçeneklerine yer veriliyor

Ofton İnşaat Koşuyolu Projesi!

Ofton İnşaat 1980 yılında kuruldu. Elysium markası ile beraber birçok projeyi hayata geçiren Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eşbaşkanı İsmail Hakkı Altun ve Yusuf Şimşek’tir.

Ofton İnşaat Projeleri!

Ofton İnşaat Koşuyolu Projesi!

1.Elysium Serenity
3 blokta 75 adet daireden meydana gelen Elysium Serenity satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor. Toplam 5 bin 465 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Ofton Elysium Serenity’de 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Proje 50 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Ofton Elysium Serenity fiyatları metrekare bazında ortalama 6 bin 925 TL’den başlıyor.

Ofton İnşaat Koşuyolu Projesi!

2.Elysium Miramar
Elysium Miramar 22 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 23 adet blok bulunan Elysium Miramar 46 adet ikiz dubleks villadan oluşuyor. Elysium Miramar daire büyüklükleri 192 metrekare olarak veriliyor. Elysium Miramar teslimlerinin ise 2016 yılında yapılması planlanıyor. Elysium Miramar sosyal donatıları içersinde güvenlik, otopark, yüzme havuzu ve fitness merkezi bulunuyor.

Ofton İnşaat Koşuyolu Projesi!

3.Elysium Elit Koşuyolu
Elysium Elit Koşuyolu Ali Dede Caddesi üzerinde yer alıyor. Toplam 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Elysium Elit Koşuyolu’nda 6 ve 15 katlı 2 blok yer alıyor. Elysium Elit Koşuyolu 86 adet daireden meydana geliyor. Elysium Elit Koşuyolu 1+1, 2+1, 4+1, 3,5+1, 4,5+1 daire tiplerinden oluşuyor ve büyüklükleri 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Ofton İnşaat Koşuyolu Projesi!

4.Elysium Art Şişli
Elysium Art Şişli’de 214 adet daire yer alıyor. Toplam 2 bin 790 metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Elysium Art Şişli kiralık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 76 metrekare arasında değişiyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede; açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu ve Türk hamamı gibi hizmetler bulunuyor.

 

 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat