Ofton İnşaat Merter otel projesi!

Ofton İnşaat, Merter'de inşa edeceği otel projesi için düğmeye bastı

Ofton İnşaat Merter otel projesi!

Farklı bölgelerde birbirinden özel yaşam alanlarına imza atan Ofton İnşaat, şimdide Merter'de inşa edeceği otel projesi için hazırlıklarını tamamlıyor. E-5 karayolu üzerinde yükselecek olan otelin hafriyat çalışmaları başladı, arsa alanı reklam panolarıyla çevrildi ve detaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. 

İstanbul Avrupa Yakası'nın merkezi lokasyonlarından biri olan Merter; Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin merkezinde bulunuyor. Ofton İnşaat'ın bu bölgede yükselecek olan otel projesine hemen yanı başında yer alan metro, metrobüs ve otobüs durakları toplu taşıma ile ulaşım da kolaylık sağlayacak. 

Üniversite, eğitim kurumları ve önemli hastanelere yürüme mesafesinde olacak Ofton İnşaat Merter otel projesi;  Atatürk Havalimanı’na 8 kilometre,  Ataköy Marina’ya 5 kilometre, Levent’e 14 kilometre, Tarihi yarımada Sultanahmet bölgesine 8 kilometre, Mecidiyeköy ve Taksim’e ise 10 kilometre mesafede konumlanacak. 

Toplam 19 bin 459 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulacak olan Ofton İnşaat Merter otel projesi, 15 katlı bir blokta 310 adet odadan meydana gelecek. Projede 286 adet otel odası, 24 adet dubleks suit oda ve 10 adet suit oda bulunacak. 

Bunların yanı sıra Ofton İnşaat Merter otel projesinde; 2 adet ticari alan, lobi, resepsiyon, seminer odası, restaurant, kreş, bebek odası, açık teras alanları, mescit, havuz ve açık-kapalı otopark alanları yer alacak. Projenin yaklaşık yatırım bedeli ile 80 milyon dolar. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Ofton Merter Otel