Ofton İnşaat Şişli ve Dolapdere projeleri ile Cityscape Fuarı'nda

Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2015 Fuarı'nda Ofton İnşaat Şişli ve Dolapdere'de hayata geçirdiği Elysium Art Şişli ve Elysium Dolapdere projeleri ile Cityscape Fuarı'nda yabancı yatırımcılarla buluşuyor

Ofton İnşaat Şişli ve Dolapdere projeleri ile Cityscape Fuarı'nda

Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2015 Fuarı'nda Ofton İnşaat Şişli ve Dolapdere'de hayata geçirdiği Elysium Art Şişli ve Elysium Dolapdere projeleri ile yabancı yatırımcılarla buluşuyor. Dubai World Trade Center'da düzenlenen 14. Cityscape Global gayrimenkul Fuarı'da katılan Ofton İnşaat yeni projelerini tanıttı.

Dolapdere'de yeni rezidans projesi

Yeni yaşam ve yatırım projesi olan Elysium Dolapdere ilk kez Dubai'de görücüye çıktı. İstanbul'un kültürel dokusu, merkezi konumu ve tarihi ile önemli semtlerinden olan Dolapdere'de yükselecek olan proje ulaşım kolaylığı ve sosyal imkanları ile farklılıklar sunacak. Yatırımcıların da gözdesi olan bir konumda yer alan Elysium Dolapdere 6 bin 610 metrekare alan üzerinde yükselecek. Proje 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri olacak şekilde 225 bağımsız bölümden oluşacak. Elysium Dolapdere, Taksim'e 3 dakika, Nişantaşına ise 5 dakika mesafede yer alıyor. 

 

Ofton İnşaat Şişli ve Dolapdere projeleri ile Cityscape Fuarı'nda

 

Elysium Art Şişli global arenaya çıkıyor

Ofton İnşaat'ın, Cityscape 2015 Fuarı'nda sergilediği diğer projesi ise yüzde 65 satış başarısı yakalayan Elysium Art Şişli. Mimari detayları ve kompakt tasarım anlayışı ile konforlu yaşam sunan projenin tamamı 1+1 olarak tasarlandı. İsteğe bağlı modüler mimari tekniği sayesinde 2+1 veya 3+1 alana sahip rezidanslardan oluşuyor. 

Elysium Art Şişli, 120 yıllık tarihi Bomonti Bira Fabrikası'nın yanında, 26 katlı tek blok olarak inşa edilecek. 214 rezidans ve 7 ticari birimden oluşacak projede alanları 67.92 ile 74.87 metrekare arasında değişen rezidanslar, mimari tekniği sayesinde 2+1 ve 3+1 büyüklükte alana sahip olabilecek. 

Bomonti - Dolmabahçe Tüneli girişinin yanında ve Osmanbey Metro İstasyonu'na 7 dakika yürüyüş mesafesinde olan Elysium Art Şişli alışveriş merkezlerine ve özel hastane yakınında yer alıyor.