Ofton inşaat yeni projesi için Kavacık'ı seçti

Ofton İnşaat Kavacık'ta hayata geçireceği yeni projesi için ön talep toplamaya başladı.

Ofton inşaat yeni projesi için Kavacık'ı seçti

Ofton İnşaat yeni konut projesi için Kavacık lokasyonunu seçti. Elysium ayrıcalıklarını Kavacık'a taşımaya hazırlanan Ofton, proje kapsamında ön talep alımına başlandığını duyurdu.

Ofton İnşaat Kavacık lansmanı Mayıs'ta
kesisimnoktasi.com adresinden ön talep toplama işlemlerinin sürdüğünü açıklayan Ofton, yeni proje lansmanının Mayıs 2016 tarihinde yapılacağını da belirtti. Kavacık'ı "kesişim noktası" olarak betimleyen proje, şehir merkezi, doğa ve iş yaşamını buluşturan bir konsept üzerinde yükselecek. 

Elysium Art Şişli'de geri sayım
Diğer taraftan Ofton İnşaat, Avrupa Yakası'nda hayata geçirdiği Elysium Art Şişli teslimlerini de Eylül 2016'da gerçekleştirmeyi hedefliyor. 12. kattan itibaren 360 derece İstanbul ve tarihi yarımada manzarasına sahip olan Elysium Art Şişli, tarihi Bomonti Bira Fabrikası'nın hemen yanı başındaki arazi üzerinde yükseliyor.

Ofton inşaat yeni projesi için Kavacık'ı seçti

Toplamda 214 daire ve 7 adet ticari birimde oluşan Elysium Art Şişli, 26 katlı tek bloktan oluşuyor. Proje, 2 bin 790 metrekarelik bir alan üzerinde ve 1+1 dairelerin birleştirilerek farklı tiplerde dairelere dönüşümü olanaklı kılan hareketli sistemle inşa ediliyor. 

Elysium Soul Beyoğlu: 523.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Ofton İnşaat tarafından inşa edilen ve Eylül 2017 tarihinde teslimleri planlanan bir diğer proje Beyoğlu Elysium Soul'da ise satışlar 523.000 TL'den başlayan fiyatlarla devam ediyor. 

Ofton inşaat yeni projesi için Kavacık'ı seçti

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: ofton kavacık