Ofton İnşaat'tan sosyal medya kampanyası!

Ofton İnşaat düzenlediği sosyal medya kampanyası ile Instagram kullanıcılarını en güzel İstanbul fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor

Ofton İnşaat'tan sosyal medya kampanyası!

Ofton İnşaat düzenlediği sosyal medya kampanyası ile Instagram kullanıcılarını en güzel İstanbul fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor. Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul firmalarından olan Ofton İnşaat, Elysium Soul Beyoğlu projesi kapsamında #ruhundaistanbulvarsa Instagram yarışması düzenliyor. 

Yarışmaya katılmak isteyen Instagram kullanıcılarının Ofton İnşaat Instagram hesabını takip edip, İstanbul'un ruhunu hissettikleri fotoğraflarını #ruhundaistanbulvarsa hashtag'i ve @oftoninsaat etiketi ile paylaşmaları gerekiyor. Yurtiçinde yaşayan 18 yaş üzerindeki herkes yarışmaya katılabiliyor. İstanbul temalı fotoğraflar ile katılınabilen yarışma, 15 Şubat-29 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. 

Sonuçlar 4 Mart 2016 tarihinde açıklanacak

#ruhundaistanbulvarsa sosyal medya kampanyasında halk oylaması ile en çok beğeni alan kişiye Fuji Instax Mini 90 Neo Classic, jürinin seçtiği üç katılımcıya Fuji Instax Mini 8 fotoğraf makinesi hediye edilecek. Kazanan talihliler ise Ofton İnşaat'ın Facebook, Twitter, Instagram hesapları ve www.ruhundaistanbulvarsa.com sitesinden 4 Mart 2016 tarihinde açıklanacak. 

Ofton İnşaat

Ofton İnşaat şehir merkezlerinde bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, dayanıklı ve çağdaş yaşam alanları geliştiren bir Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Ofton İnşaat proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunar. İstanbul gibi büyük kent merkezlerinde oluşturduğu farklı yaşam konseptleri ile müşterilerine "şehrin dinamiğinde konforu yakalayabilme" olanağı sunarken, yatırımcılara da hedefledikleri geri dönüşleri sağlar. İstanbul'daki bazı projelerini "Elysium" konsept markasıyla gerçekleştiren Ofton İnşaat, bu yönüyle şehirde yaşamayı seçenler ve yatırım yapmak isteyenler için ilk akla gelen kurumlar arasındadır. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat