Ofton İnşaat'tan yeni proje: Elysium Es

Ofton İnşaat'ın bir süredir kesisimnoktasi.com adresinden ön talep topladığı Kavacık projesinin adı Elysium Es olarak belirlendi.

Ofton İnşaat'tan yeni proje: Elysium Es

Ofton İnşaat'ın bir süredir kesisimnoktasi.com adresinden ön talep topladığı Ofton Kavacık projesinin adı Elysium Es olarak belirlendi. Orman ile Boğaz'ın kesiştiği noktada hayata geçirilecek olan Elysium Es projesi ön lansmanı 11 Ağustos'ta yapılacak ve satışlar başlayacak.

Ofton Elysium Es projesi ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 90 konutun yer alacağı Elysium Es projesinde 1+1 ve 2+1 konut tiplerine yer verilmesi bekleniyor. Projede teslim tarihi, fiyatlar ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. 

Satışlar 11 Ağustos'ta başlıyor

2018 yılı Eylül ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Ofton Elysium Es projesinde deniz manzarası, orman manzarası, kameralı güvenlik ve güvenlik bulunuyor. 11 Ağustos'ta satışa çıkacak olan proje şimdiden yoğun ilgi görmüş durumda. Elysium Es projesi ile ilgili bilgi almak isteyenler ve projenin ön talep dönemine özel avantajlardan yararlanmak isteyenler kesisimnoktasi.com adresinden ön talep formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Es