Ofton İnşaat'tan yeni proje: Elysium Soul Beyoğlu

Ofton İnşaat, Beyoğlu'nda hayata geçireceği yeni projesi Elysium Soul'un tanıtımını yaptı. 225 bağımsız birimden oluşacak Elysium Soul, 90 milyon TL'ye mâlolacak

Ofton İnşaat'tan yeni proje: Elysium Soul Beyoğlu

Ofton İnşaat imzasıyla İstanbul'un tarihi semti Beyoğlu'nda projelendirilen Elysium Soul, 225 bağımsız birimden oluşacak. 20 ayda tamamlanacak olan proje, 80-90 milyon TL'ye mâlolacak.

Elysium Soul : Metrekaresi 9.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Toplamda 6 bin 610 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Elysium Soul Beyoğlu'nun tanıtım toplantısında konuşan Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanları Yusuf Şimşek ve İsmail H. Altun projenin 20 ay içerisinde tamamlanacağını açıkladı. 80-90 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip proje bünyesindeki bağımsız birimler metrekaresi 9.000 TL'den başlayan ve 14.000 TL'ye kadar çıkabilen fiyatlarla satışa sunulacak. 

Ofton İnşaat'tan yeni proje: Elysium Soul Beyoğlu

Ofton İnşaat ve 2015 değerlendirmesi
2016 yılının gayrimenkul sektörü açısından, siyasi ve ekonomik istikrar ışığında verimli bir yıl olmaya aday olduğunu söyleyen Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek, gelecek senenin en çok konuşulan konularının başında yabancı yatırımcının Türkiye'ye olan ilgisinin geleceğini belirtti.  Şimşek:

"Gelecek sene en çok konuşacağımız konulardan biri de yabancılara satış, yani yabancı yatırımın Türkiye’ye gelmesi olacaktır..." dedi.

Ofton İnşaat'tan yeni proje: Elysium Soul Beyoğlu

Elysium Soul projesi
Elysium Soul
projesinin Beyoğlu'nun ruhunu yaşatacak bir proje olarak tasarlandığını söyleyen Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail H. Altun da, projede modüler mimari tekniğinin uygulanacağını vurguladı. Altun, 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilecek projede ayrıca bahçe katı ve çatı dublekslerine yer verileceğini de açıklayarak: 

"Proje kapsamında sosyal alanlar, spor alanları, fitness center, sauna - hamam gibi yaşamın vazgeçilmez parçaları da projemizde yer alacak" dedi. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Soul Beyoğlu