Ofton’un tercihi Ideal Standard

Ofton İnşaat’ın İstanbul ve Bodrum’da hayata geçirdiği Elysium markalı dört projesinin banyolarında Ideal Standard imzası var.

Ofton’un tercihi Ideal Standard

Dünyanın önde gelen banyo ürünleri markası Ideal Standard Türkiye’nin en iddialı projelerinde yer alıyor. Ofton İnşaat İstanbul ve Bodrum’da hayata geçirdiği Elysium markalı dört projesinde Ideal Standard banyo ürünlerini tercih etti. Tüm banyo ürünlerinde tasarım, fonksiyonellik ve inovasyonu buluşturan Ideal Standard, Ofton İnşaat’ın Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli, Elysium Elit Koşuyolu ve Elysium Miramar Bodrum projelerinin banyolarında yerini aldı. Ideal Standard çok uluslu bir firma olarak İngiltere, Amerika ve Almanya’da da faaliyet göstermenin yanı sıra  200 yıllık geçmişi, 30’dan fazla ülkede 10 bin’den fazla çalışanı ile banyo ürünlerinde dünyanın lider markası olmayı sürdürüyor.

 

Ofton’un tercihi Ideal Standart


 

Sade tasarımlı Strada ve StradaO serileri
Sade çizgilere sahip olan Ideal Standard Strada Serisine ait lavabo ve asma klozetler, yuvarlak ve sade tasarımıyla ıslak hacimlerde modern bir ortam yaratan StradaO Serisine ait çanak lavabo ve asma kolzetler yenilikçi teknolojiler ve milimetrik hassasiyetle tasarlanan Strada armatürler projelerin konseptine uygun olarak seçildi. 214 odasıyla İstanbul Şişli’de hayata geçen Elysium Art Şişli, 90 konuttan oluşan Elysium Serenity Kandilli, 86 daire kapasiteli Elysium Elit Koşuyolu ve 50 villanın yer aldığı Elysium Miramar Bodrum, banyolarını Ideal Standardın Strada ve StradaO serileriyle dekore etti.

 

 

Firma Bilgisi: Ideal Standard