Öğrenci Evleri Erkanlı’da taksitler 950 TL’den başlıyor!

Sakarya’da hayata geçirilen kampüs öğrenci yurdu projesi Univa Student Residence Sakarya’da satılık dairelerin taksitleri 950 TL’den başlıyor

Öğrenci Evleri Erkanlı’da taksitler 950 TL’den başlıyor!

Erkanlı Grup ile Asset Campus işbirliğinde hayata geçirilen Univa Student Residence, Sakarya’da yer alıyor. Proje, Türkiye’deki yükseköğretim öğrencilerinin yurt sorunundan yola çıkarak planlanan farklı bir yatırım modeli.

Bağımsız birimler halinde satılacak öğrenci evlerinin kiraya verilmesi ve işletilmesi sistemine dayanan Univa Student Residence Sakarya, yatırımcıya her ay düzenli kira geliri, öğrenciye ise ev konforunda bir yaşam sağlıyor.

Sakarya Üniversitesi'nin yanı başında 30 bin metrekarelik arsa alanına inşa edilen Univa Student Residence Sakarya projesinin 60 bin metrekarelik kapalı alanda 2 bin 48 öğrenciye hizmet vermesi planlanıyor.

2017 yılının son çeyreğinde teslimlerinin yapılması beklenen Sakarya Univa Student Residence’ta dairelerin büyüklüğü 35 metrekare ila 70 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

8 yılda kendini amorti etme garantisi verilen Univa Student Residence Sakarya’da dairelerin fiyatı minimum 96 bin 250 TL’den başlıyor. Taksitleri ise yaklaşık 950 TL’den başlangıç gösteriyor. 

Sakarya Univa Student Residence’ın yatırımcısına sağladığı avantajlar firma tarafından şöyle sıralanıyor; aylık düzenli gelir, değeri her geçen gün artan yatırım, UNIVA markası altında farklı şehirlerde karlı ve güvenli yatırım imkanı, talebin hiç bitmeyeceği yatırım aracı ve yatırımın hızlı geri dönüşü.

Öğrenci Evleri Erkanlı projesinin yatırımcısına ve kiracısına sunduğu sosyal donatılar içerisinde; kapalı spor salonları ve spor stüdyoları, gençlere hitap eden kafe, restoranlar ve markalar, spa, kapalı havuz, çalışma odaları, bilgisayar odası, lounge alanları, tv ve oyun odaları, karaoke, konferans odaları, market, fotokopi merkezi, kuaför, kuru temizleme, çamaşır ve ütü odaları, depolama sistemi, revir, kapalı otopark bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Erkanlı Grup
Proje Bilgisi: Univa Student Residence