Öğrencilere ekstra indirim

Babacan Yapı’dan öğrencileri özel Crown Tower’da ekstra 2 ve 3 bin TL, Novatrium projesinde ise ekstra 2,3 ve 4 bin TL indirim

Öğrencilere ekstra indirim

11 Eylül 2012 / emlakwebtv
Babacan Yapı, yeni öğretim dönemi öncesinde kendi evinde oturmak isteyen öğrencilerin ailelerini rahatlatacak bir kampanya düzenliyor. Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Mehmet Babacan: “Ramazan Ayı kampanyası,  bayram kampanyası ve bayram ertesini de kapsayan dönemde projelerimizde ayrı ayrı %15’lere varan indirimler gerçekleştirdik. Yeni eğitim sezonunun başlaması ile de üniversite öğrencilerinin ailelerinin telaşına yardımcı olmak istedik ve ekstra indirimler yaptık, dedi.
Hemen taşınmak isteyenler için daire yapılarına göre Crown Tower’da %15 indirimli fiyat üzerinden ekstra 2 ve 3 bin TL, 24 ay sonra yaşamın başlayacağı Novatrium projesinden ev sahibi olmak isteyenlere özel ise ekstra 2, 3 ve 4 bin TL indirim fırsatı başladı. Öğrenci belgesi ile başvuran herkes ekstra indirim fırsatından faydalanabilecek.

Crown Tower’da ekstra 2 ya da 3 bin TL indirimlerle teslimler başladı
Teslimatların geçen hafta başladığı Crown Tower projesinde,  stüdyo dairelerde 84 bin TL’den başlayan fiyatlarla %15’e varan indirimlerle öğrencilere ayrıca 2 bin TL daha indirim yapılıyor. Aynı projedeki  1+1 dairelerin indirimli fiyatları da 140 bin TL civarında.  Bu dairelerde de öğrencilere yeni eğitim dönemine özel 3 bin TL ekstra indirim imkânı sunuluyor.  120 aya varan banka kredisine uygun projenin avantajı ise metrobüse 5 dakika yürüme mesafesinde olması ayrıca  yüzme havuzu, 7/24 resepsiyon güvenlik 35’inci katta sauna, hamam, fitness ve kafeteryaya sahip olması.

Novatrium’da daire yapılarına göre 2, 3, 4 bin TL öğrenci indirimi
24 ay sonra teslimatı yapılacak Novatrium projelerinde ise stüdyo dairelerin 68 bin TL’den, 1+1 dairelerin 118 bin TL’den, 2+1 dairelerin ise; 179 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışta sunuluyor. Crown Tower projesinin hemen bitişiğinde yer alan Novatrium projesiden ev sahibi olmak isteyenlere de %25 peşin, kalanını ise 40 ay sıfır faizli ödeme imkânı sunuluyor. Bu projede de öğrencilere özel, stüdyo dairelerde 2 bin TL, 1+1’lerde 3 bin TL ve 2+1 dairelerde ise 4 bin TL indirim imkânı var.