Okkalar İnşaat'tan Ramazan indirimi

Okkalar İnşaat, Kurtköy'de hayata geçirdiği Arma Residence projesinde Ramazan Kampanyası kapsamında cazip indirimler uygulayacak

Okkalar İnşaat'tan Ramazan indirimi

16 Haziran 2014/Emlakwebtv
Okkalar İnşaat Kurtköy Arma Residence'de hemen teslim son daireler için Ramazan Kampanyası başlattı. 16 Haziran'dan Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında 60 ay vadeye sıfır faiz uygulanacak.

117 bin 600 liradan başlayan daire fiyatlarına kampanya süresince cazip indirimlerin uygulanacağı projede, satın alıp kiralama yapmak isteyenlere de ücretsiz kiralama desteği sunulacak. 

Son yıllarda hem yatırım hem oturma amaçlı olarak İstanbul’un en fazla tercih edilen bölgelerinden birisi olması nedeniyle ‘Yeni İstanbul’ olarak tanımlanan Kurtköy’ün tam merkezinde inşa edilen Arma Residence, çevresinde yer alan büyük çaplı projelerin de odak noktasında.

Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marinturk, ViaPort AVM, Formula 1 yarış pisti, Teknopark, Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM), Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Bilfen Anaokulu, Irmak Okulları, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri gibi bölgeye değer katan yatırımlar, Arma Residence’a oldukça yakın mesafede. Yapımı devam eden yüksek hızlı tren projesindeki istasyonlardan birisi de Kurtköy’de olacak.

Firma Bilgisi: Okkalar Inşaat