Okulda asansör düştü, 7 öğrenci yaralandı

Sakarya Gevye İlçesi'nde bulunan İmam Hatip Lisesi'ndeki asansör, 3'üncü kattan yere çakıldı. Olayda yaralanan 7 öğrenci devlet hastanesinde tedavi altına alındı

Okulda asansör düştü, 7 öğrenci yaralandı

Türkiye arka arkaya gelen asansör kazalarıyla sarsılırken, bir haber de Sakarya'dan geldi. Gevye ilçesinde faaliyet gösteren Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin asansörü, 3'üncü kattan boşluğa düştü. Yaralanan 7 öğrenci Sakarya Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Yine bir asansör kazası
Sakarya ili Gevye ilçesinde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren Anadolu İmam Hatip Lisesi asansörü, bugün öğle saatlerinde üçüncü kattan zemine çakıldı. Bu sırada asansör içinde bulunan 7 öğrenci yaralanırken, öğrencilerden 5'i Adapazarı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevkedildi.

Yaralanan öğrenciler
Olay sırasında asansörde bulunan okul öğrencileri,  Yavuz Eker, Miraç Demir, Sezgin Koç, Tarım Çam, Oğuzhan Karaman ve Hüseyin Özcelik ile Enes Gül yaralandı. Olayın hemen ardından bölgeye gelen 112 ekiplerinin müdahalesiyle Gevye İlçe Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralı öğrencilerden beşi, Adapazarı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönderildi.

Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.