Okyanus Park Pendik fiyatları 450 bin TL'den başlıyor

Kalite Grup tarafından hayat bulan Okyanus Park Pendik fiyatları 450 bin TL'den başlıyor

Okyanus Park Pendik fiyatları 450 bin TL'den başlıyor

Kalite Grup tarafından hayat bulan Okyanus Park Pendik fiyatları 450 bin TL'den başlıyor. Okyanus Park Pendik teslimlerinin 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. Pendik'te yükselen Okyanus Park projesi aileleri tarafından ilgi görüyor. Geniş alanları ile dikkat çeken Okyanus Park projesinin 5 bin metrekaresi yeşil alanlar için ayrılıyor. 

Okyanus Park Pendik fiyatları ise 450 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan projede 2+1 ve 3+1 yipinde büyüklükleri 104 metrekareden başlayan 108 adet daireye yer veriliyor. 

Okyanus Park Pendik fiyatları 450 bin TL'den başlıyor

Anadolu Yakası'nın yatırımları ile gelişme gösteren bölgesi Pendik'te yükselen Okyanus Park projesi, Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi ve Sahiba Gökçen Havalimanı'nın ortasında konumlanıyor. Pendik Okyanus Park, havalimanına 5 dakika, Gedik Üniversitesi'ne 5 dakika, Viaport'a 5 dakika, Neomarin ve Pendorya AVM'ye 6 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Pendik Okyanus Park projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar içerisinde; açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, tenis kortu, fitness merkezi, kamelya, güvenlik, tenis kortu, sauna, süs havuzu ve kameralı güvenlik yer alıyor. Projenin dairelerinde ise balkon, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. Kalite Grup güvencesi ile yükselen Okyanus Park Pendik anahtar teslim tarihi olarak 2017 yılı Haziran ayı planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Kalite Grup
Proje Bilgisi: Okyanus Park