Okyanus Park Pendik!

Okyanus Park Pendik, Kalite Grup tarafından İstanbul Pendik'te hayat buluyor

Okyanus Park Pendik!

Okyanus Park Pendik, Kalite Grup tarafından İstanbul Pendik'te hayat buluyor. Yeşil alanları ile dikkat çeken Okyanus Park projesinin 5 bin metrekaresi yeşil alanlar için ayrıldı. Haziran 2017'de teslim edilmesi planlanan Okyanus Park Pendik projesi ailelerden büyük ilgi görüyor. 

8 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Pendik Okyanus Park 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 104 metrekareden başlayan 108 adet daireden meydana geliyor. Proje, Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nın ortasında konumlanıyor. 

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin bulunduğu Okyanus Park Pendik fiyatları 450 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Ailelerin ilgi gösterdiği projede kiralık fiyatlarının ne kadar olacağı henüz bilinmiyor. 

Okyanus Park Pendik!

Projenin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, tenis kortu, fitness merkezi, kameralı güvenlik, güvenlik sauna ve kamelya bulunuyor. Dairelerin yanı sıra 5 adet dükkana da yer verilen Okyanus Park projesinde teslimler 2017 yılında başlayacak. 

Pendik Güllü Bağlar bölgesinde yer alan Okyanus Park, Viaport AVM'ye 5 dakika, Havaalanına 5 dakika, E-5 ve TEM Otoyolu'na 3 dakika, Gedik Üniversitesi'ne 5 dakika mesafede yer alıyor. Okyanus Park Pendik Kalite Grup imzası ile hayat buluyor.

 

Firma Bilgisi: Kalite Grup
Proje Bilgisi: Okyanus Park