Olcay Doruk Kent 200 Bin TL!

Olcaylar Group İnşaat imzası ile yükselen Olcay Doruk Kent fiyatlarının 200 bin TL'den başlaması bekleniyor

Olcay Doruk Kent 200 Bin TL!

Olcaylar Group İnşaat imzası ile yükselen Olcay Doruk Kent fiyatlarının 200 bin TL'den başlaması bekleniyor. İstanbul esenyurt'ta yükselen proje Kıraç bölgesinde konumlanıyor. Projede dairelerin yanı sıra ticari üniteler de yer alıyor. 

6 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Olcay Doruk Kent 200 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin yer aldığı Olcay Doruk Kent satılık büyüklükleri 78 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. 

Olcay Doruk Kent fiyatlarının 200 bin lira ile 500 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Olcay Doruk Kent projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri ise satış ofisinden alabilirsiniz. 

Olcay Doruk Kent projesi sosyal donatıları içerisinde güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projede dairelerde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

7 bloktan meydana gelen Olcay Doruk Kent projesi İstanbul Esenyurt'ta yükseliyor. Sanayi tesisleri, şehir parkları ve sağlık merkezilerine yakın konumda yer alan Olcay Doruk Kent konumu ile yatırımcılardan ilgi görüyor. 

Olcay Doruk Kent adres bilgisi : Nacip Fazıl Kısakürek Mahallesi Atatürk Caddesi Esenyurt - İstanbul 

Olcay Doruk Kent iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 854 32 10
Web adresi : www.olcaygroup.com
E-posta adresi : info@olcaylargroup.com

Firma Bilgisi: Olcaylar Group Inşaat
Proje Bilgisi: Olcay Doruk Kent