Olcay Doruk Kent 2017'de teslim!

İstanbul Esenyurt'ta Olcaylar Group İnşaat tarafından inşa edilen Olcay Doruk Kent 2017'de teslim edilecek

Olcay Doruk Kent 2017'de teslim!

İstanbul Esenyurt'ta Olcaylar Group İnşaat tarafından inşa edilen Olcay Doruk Kent 2017'de teslim edilecek. Esenyurt Kıraç bölgesinde yer alan projede dairelerin yanı sıra ticari üniteler de yer alıyor. Sanayi tesisleri, üniversiteler ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Olcay Doruk Kent projesi 7 blokta 200 adet daireden oluşuyor. 

6 bin metrekarelik alanda inşa edilen proje 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Olcay Doruk Kent satılık daire büyüklükleri ise 78 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. 

Olcay Doruk Kent fiyatlarının 200 bin lira ile 500 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Olcay Doruk Kent kiralık dairelerinin ise 800 liradan başlaması bekleniyor. 

Açık otopark, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi ayrıcalıkların yer aldığı projenin dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. İlk blokların 2016 yılında teslim edileceği Olcay Doruk Kent'te tamamı 2017 Aralık ayında teslim edilecek. 

Olcay Doruk Kent iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Atatürk Caddesi Esenyurt - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 854 32 10 
Web adresi : www.olcaylargroup.com
E-posta adresi :info@olcaylargroup.com

Firma Bilgisi: Olcaylar Group Inşaat
Proje Bilgisi: Olcay Doruk Kent