Olcay Doruk Kent Projesi

Olcay Doruk Kent Projesi, Olcaylar Group güvencesi ile İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor

Olcay Doruk Kent Projesi

Olcay Doruk Kent Projesi, Olcaylar Group güvencesi ile İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. 200 adet daireden oluşan proje 6 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin yer aldığı Olcay Doruk Kent projesi satılık daire büyüklükleri 78 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. 

Olcay Doruk Kent projesi teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 7 bloktan oluşan Olcay Doruk Kent projesi fiyatlarının ise 200 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede kiralık daire  fiyatları ise 700  - 800 lira civarında olacak. Projede daireler banka kredisi için uygun. 

Olcay Doruk Kent Projesi

Olcay Doruk Kent projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, açık otopark, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Projede aynı zamanda ticari üniteler de bulunuyor. Olcay Doruk Kent, şehir parkları, sağlık merkezleri, okullar ve alışveriş merkezlerinin çoğunlukta olduğu bir yerde yükseliyor. 

Olcay Doruk Kent Projesi

İstanbul'un hızla gelişmekte olan bölgesi Esenyurt'ta hayata geçirilen Olcay Doruk Kent projesi Kıraç bölgesinde konumlanıyor. Olcay Doruk Kent adres bilgisi şöyle; Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Atatürk Caddesi, Esenyurt - İstanbul. Olcay Doruk Kent projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Olcay Doruk Kent iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 854 32 10 
Web adresi : www.olcaylargroup.com
e - posta adresi : info@olcaylargroup.com

Firma Bilgisi: Olcaylar Group Inşaat
Proje Bilgisi: Olcay Doruk Kent