Olimpa Konutları'nın yüzde 48'i 3 ayda satıldı

Fuzul Yapı, satışta hız kesmiyor. Fuzul, son projesi Olimpa Konutları’nda satışa çıktığı günden bu yana geçen yaklaşık 3 ayda dairelerin yüzde 48’ini sattı

Olimpa Konutları'nın yüzde 48'i 3 ayda satıldı

27 Mart 2014 / Emlakwebtv
Gayrimenkul sektöründe seçim öncesi yaşanan durgunluk Fuzul Yapı’nın son projesi Olimpa Park’ı etkilemedi. Kalitesi, yüksek standardı ve etkili çözümler üreten mimari tasarımıyla Başakşehir’de fark yaratan Fuzul Yapı Olimpa Konutları’nda yoğun ilgi görüyor.

Fuzul Yapı, Olimpa Konutları’nda satışa çıkma tarihi seçim öncesi döneme rastlamasına rağmen ciddi bir ivme yakaladı. Fuzul Yapı satışa çıktığı Aralık ayından bugüne kadar yaklaşık 3 aylık dönemde Olimpa Konutları’nda dairelerin yüzde 48’ini sattı.

"Olimpa Konutları çok doğru bir proje"
Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “Türkiye gündeminin tamamen seçimle ilgilendiği bir dönemde gerçekleştirdiğimiz satış grafiği Olimpa Konutları’nın ne kadar doğru ve güçlü bir proje olduğunun da göstergesi. Biz her projemizde olduğu gibi kaliteden ödün vermeden en iyisini yapmaya ve müşterilerimize kazandırmaya devam edeceğiz. Bu pazarda da hemen rahatlıkla fark ediliyor” diye konuştu. Eyüp Akbal, “Bazı yatırımcılar seçim öncesi alım yapmakta tereddüt etti. Ancak seçime rağmen sektörde satışların sürmesi tamamen Türkiye ekonomisinin gücünü ve istikrarını gösterir” şeklinde konuştu. 


AVM’de örnek daire ilgi gördü
Olimpa Konutları projesi için Türkiye’de ilk defa bir alışveriş merkezinde kurulan örnek daire de büyük ilgi gördü. Başakşehir’deki Olimpa AVM’nin ikinci katında kurulan örnek daireyi 22 Şubat-23 Mart tarihleri arasında 599 kişi ziyaret etti. Tüm ziyaretçiler uzman ekipler tarafından örnek dairede ağırlandı ve detaylı bilgi sunuldu.

“0” peşinat, Kasım 2015’te teslim
Olimpa Rezidans, Olimpa AVM, Olimpa Çarşı’yla birlikte Olimpa Park projesinin bir parçası olan Olimpa Konutları’nda 4 farklı daire bulunuyor. 3+1’lerde 131 ve 144 metrekarelik daire seçenekleri, 433 bin TL ile 535 bin TL arasında değişen fiyatlarla sunuluyor. 197.5 ve 199 metrekarelik 4+1 daireler ise 634 bin TL ile 722 bin TL aralığında satışa sunuluyor. Kasım 2015’te teslim edilecek Olimpa Konutları’ndan “0” peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Proje Bilgisi: Olimpa Konutları