Olimpa Park Evleri ne zaman teslim edilecek?

Yapımına 2014 Yılı Ocak ayında başlanan Olimpa Park Evleri Ekim 2015 itibari ile teslim edilmeye başlıyor

Olimpa Park Evleri ne zaman teslim edilecek?

Olimpa Park Evleri ne zaman teslim edilecek? sorusuna cevap vermeden önce proje detaylarını inceleyelim. 12 ve 18 katlı bloktan meydana gelen Olimpa Park Evleri'nde 232 adet daire bulunuyor. Olimpa Park Evleri 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Daireler dışında 55 adet mağazanın da yer aldığı Olimpa Park Evleri 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor.

Olimpa Park Evleri'nde konut sahiplerine AVM, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran ve sinema gibi hizmetler sunuluyor. Fuzul Yapı tarafından inşa edilen Olimpa Park Evleri Başakşehir'de konumlandırılıyor. Sağlık şehri, Kanal İstanbul, 3. Havalimanı gibi projelere yakın konumda yükselen Olimpa Park Evleri vestiyer, çamaşır odası, ebeveyn yatak odalarında bulunan giyinme odası, ebeveyn banyosunu dairelerinde barındırıyor.

Olimpa Park Evleri ne zaman teslim edilecek? 
Yapımına 2014 Yılı Ocak ayında başlanan Olimpa Park Evleri Ekim 2015 itibari ile teslim edilmeye başlıyor.

Fuzul Grup neler yapıyor?
Fuzul Grup, 1992 yılında kurulmuştur.  Grup şirketleri arasında ilk faaliyete başlayan Fuzul Otomotiv çok kısa zamanda otombil kampanyaları düzenleyen firmalar arasında lider konuma gelmeyi başarmıştır. Fuzul Grup şirketleri bünyesinde; Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri, Fuzul Yapı, Afiyet Medikal, FuzulAutocity, ve FuzulEv yer almaktadır.   

Fuzul Grup, yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe de önemli yatırımlar yapmıştır. Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” gibi bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiş ve onbinlerce aileyi ev ve işyeri sahibi yapmıştır. 

Fuzul Grup yılların vermiş olduğu deneyim ve yaratmış olduğu güven ile konut sektörüne yeni bir soluk kazandırdığı FuzulEv sistemi ile de ev almak ya da yatırım yapmak isteyen herkesi uygun koşullar ile mülk sahibi yapmayı amaçlamaktadır.

Firma Bilgisi: Fuzul Grup
Proje Bilgisi: Olimpa Park Evleri