Olimpa Park Plus Başakşehir, Mart'ta teslim!

Olimpa Park projesinin farklı etabı olan Olimpa Park Plus'ta teslimler 2016 yılının Mart ayında başlayacak

Olimpa Park Plus Başakşehir, Mart'ta teslim!

Fuzul Yapı İnşaat tarafından Avrupa Yakası'nın Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen Olimpa Park Plus'ta yaşamın önümüzdeki Mart ayında başlaması bekleniyor. Proje konut, rezidans daire ve alışveriş merkezinden oluşuyor. 

İnşaatının yüzde 85'lik kısmı tamamlanan Olimpa Park Plus Başakşehir, toplam 8 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. Projede 3+1 ve 4+1 tipinde olmak üzere 124 adet daireye ve 26 adet mağazaya yer veriliyor. 

Başakşehir Olimpa Park Plus'ta 3+1 dairelerin büyüklüğü 134 metrekare ve 138 metrekare, 4+1 dairelerin büyüklüğü ise 195 metrekare ve 196 metrekare. Ayrıca projede her daireye özel 5 metrekarelik kapalı depolama alanı veriliyor. 

Olimpa Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne komşu konumda olan Fuzul Olimpa Park Başakşehir'in ayrıcalıkları içerisinde; kafeterya, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, kapalı havuz, çocuk oyun park, 24 saat güvenlik sistemi, bahçe ve oturma alanları ve kapalı otopark mevcut. 

Metro, Sağlık Şehri, Kanalistanbul ve 3. Havalimanı'na yakın mesafede olan Başakşehir Plus Olimpa'dan daire satın almak için yüzde 30 peşinat veriliyor, geriye kalan tutar için firma bünyesinde vade farksız taksit yapılıyor. Ya da 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla taksitlendirme uygulanıyor. 

Firma Bilgisi: Fuzul Yapı
Proje Bilgisi: Olimpa Park Plus