Olimpa Park'ta teslim heyecanı

Fuzul Yapı imzasıyla inşa edilen Olimpa Park projesinin 2. etap teslimleri başladı

Olimpa Park'ta teslim heyecanı

Fuzul Yapı imzasıyla Başakşehir'de inşa edilen Olimpa Park projesinin ikinci etap teslimleri başladı. Olimpa AVM'ye komşu olarak inşa edilen proje merkezi konumuyla dikkat çekiyor

Olimpa Park projesinde teslim heyecanı
Başakşehir'in en çok değer kazanan lokasyonlarından biri üzerinde yükselen Olimpa Park Evleri, şehrin karmaşasından uzak konumuyla da yatırımcıdan ilgi görmeyi sürdürüyor. Üçüncü Köprü, Çevreyolu Bağlantıları, 3. Havalimanı ve kentin en büyük sağlık kompleksi olarak planlanan Başakşehir Şehir Hastanesi gibi dev yatırımlara yakın bir noktada yükselen Olimpa Park'ta, yatırımcıya uygun ödeme fırsatları da hazırlandı. Fuzul Yapı tarafından hazırlanan fırsatlar kapsamında 60 ay sıfır faiz  veya yüzde 69 oranında kredi imkanı hazırlandı. 

Olimpa Park'ta teslim heyecanı

Olimpa Park Evleri
Kafeterya, Türk Hamamı, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fittnes, çocuk oyun alanı, otopark ve yeşil alan donanımıyla yatırımcısına geniş sosyal olanaklar vaat eden Olimpa Park Plus, ayrıca yetişkinler için ayrılmış büyük bir park alanına da komşu lokasyonda yükseliyor. Çocukların yürüyerek gidebileceği bir ilköğretim okulu, cami ve alışveriş merkezi de içeren Olimpa Park Plus, butik bir yaşam tarzı sunuyor. 

Firma Bilgisi: Fuzul Yapı
Proje Bilgisi: Olimpa Park Konutları