Olimpa Residence fiyat seçenekleri

400 bin TL'den başlayan Olimpa Residence fiyat seçenekleri ile İstanbul Avrupa yakası Başakşehir'de daire satışlarına devam ediliyor

Olimpa Residence fiyat seçenekleri

17 Eylül 2013 / emlakwebtv
Dairelerin 400 bin TL'den başlayan fiyat seçenekleri ile alıcılarına sunulduğu Olimpa Residence projesinde daire satışlarına devam ediliyor. Proje lokasyon olarak İstanbul Avrupa yakası Başakşehir'de yükseliyor.
Toplam 32 adet dairenin yer aldığı Olimpa Residence'ın içerisinde AVM de bulunuyor. Proje, Havaalanı ve Otogar'a 1,5 kilometre uzaklıkta yükseliyor.

Olimpa Residence fiyat seçenekleri ile proje satış sürecine devam ediliyor
3 oda 1 salon konut tiplerinden meydana gelen Olimpa Rezidans'ta yer alan konutların hepsi 155 metrekare olarak dizayn edildi. Projede satış sürecine devam ediliyor. Olimpa Residence Başakşehir projesinde satışı devam eden 3 oda 1 salon daireler 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değişen fiyatlara sahip. Projede, 11 katlı tek bloktan oluşuyor.

Başakşehir Olimpa Rezidans'ta bir çok sosyal alan mevcut
Konut sahibi olmak isteyenlerin yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanabildiği Başakşehir Olimpa Rezidans'ta; sinema salonu, çocuk oyun alanı, restoran cafe gibi sosyal alanlar, spor salonu, fitness salonu, vale park, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, temizlik hizmeti gibi sosyal alanlar sunuluyor.

Projede teslimler 2015 yılı içerisinde yapılacak
İstanbul Avrupa yakası Başakşehir bölgesinde konumlanan Olimpa Rezidans Başakşehir, Fuzul İnşaat tarafından inşa ediliyor. Projede teslimler 2015 yılı içerisinde yapılacak.

Olimpa Rezidans hakkında detaylı bilgi için: www.olimparezidans.com