Onag Yaşam Evleri Bornova!

İzmir Bornova'da yükselen Onag Yapı imzası taşıyan Yaşam Evleri Bornova teslimlerinin Şubat 2016'da yapılması planlanıyor

Onag Yaşam Evleri Bornova!

Onag Yapı tarafından İzmir Bornova'da hayata geçirilen Onag Yaşam Evleri projesi bir aile sitesi olarak yükseliyor. Üç tarafı yola cepheli olan projede güvenliğe ise çok önem veriliyor. 

2+1, 3+1 ve 4+1 toplam 96 adet daireden meydana gelen Onag Yaşam Evleri Bornova, zemin+12 katlı 2 blok halinde yükseliyor. Örnek dairesi hazır olan projede, 2+1 daireler 77 metrekare, 3+1 daireler 140 metrekare, 4+1 daireler ise 212 metre büyüklükte. Onag Yaşam Evleri'nde daire alanları ise 90 metrekare ile 260 metrekare arasında. 

 

Onag Yaşam Evleri Bornova!

 

20 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Onag Yaşam Evleri Bornova projesinden daire satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede satılık daire fiyatları 280 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Onag Yaşam Evleri sosyal donatıları arasında; çocuk oyun alanları, merkezi uydu sistemi, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik bulunuyor. Birinci sınıf ürünler ile donatılar projenin dairelerinde klime bulunuyor. 

 

Onag Yaşam Evleri Bornova!

 

İzmir Bornova Çamdibi mevkiinde yükselen Onag Yaşam Evleri Bornova'da 3+1 dairelerin kira getirisinin 2 bin TL'den başlaması bekleniyor. Onag Yapı imzası ile hayata geçirilen Onag Yaşam Evleri teslimlerinin 2016 yılı Şubat ayında yapılması planlanıyor. 

Oturum amaçlı tercih edilen Onag Yaşam Evleri'nin üç tarafı da yola cepheli. Projede her daire çift cepheye bakıyor. Aile sitesi olarak yükselen Bornova Yaşam Evleri projesinde satışlar devam ediyor. 

"Onag Yaşam Evleri Bornova!" Başlıklı Haberin Galerisi

Onag Yaşam Evleri Bornova!

Onag Yaşam Evleri Bornova!

Onag Yaşam Evleri Bornova!

Onag Yaşam Evleri Bornova!

Firma Bilgisi: Onag Yapı
Proje Bilgisi: Onag Yaşam Evleri