Önay Life projesinde Ramazan fırsatları başladı

ÖNTU Yatırım Ortaklığı imzasıyla Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Önay Life Residence'de Ramazan fırsatları başladı.

Önay Life projesinde Ramazan fırsatları başladı

Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis tarafından kurulan ÖNTU Yatırım Ortaklığı imzasıyla hayata geçirilen Önay Life Residence projesinde Ramazan ayına özel bir kampanyaya start verildi. Kampanya kapsamında yatırımcıya KDV'siz daire sahibi olma şansı sunulacak. Projede dairelerin metrekaresi 2.900 TL'den başlıyor. 

Yüksek prim vaat eden proje: Önay Life
Önay Life projesinde uygulanan Ramazan kampanyası hakkında bilgi veren ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, projeden ev almak isteyenlere KDV'siz yüzde 25 peşin geri kalan kısmı ise 30 taksit şeklinde ödeme imkanı sunulduğunu söyledi. Bulut, 1+1 tipi dairelerin yüzde 5, 2+2 ve 3+1 tipi dairelerin ise yüzde 10 oranında indirimle satıldığını hatırlatarak:

"Esenyurt geniş parkları, alışveriş merkezleri, yeni yolları, kavşakları ve çevre düzenlemeleriyle modern yaşamın ve İstanbul’un en hızlı gelişen yerleşim yerlerinden biri. Bu bölgede birçok projeye ve ilklere imza attık. Önay Life Residence projemizin, yakında açılacak olan Mahmutbey-Esenyurt Metro hattıyla birlikte yüzde 100 prim yapacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı. 

Önay Life projesinde Ramazan fırsatları başladı

Önay Life projesi
Toplam 29 kattan meydana gelen ve her katında balkonlu 17 dairenin yer aldığı Önay Life projesi, , 3 katlı kapalı otopark, Türk hamamı, sauna, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, teras bahçesi, kreş, çocuk parkı ve market gibi sosyal donatı alanları içeriyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilen projede dairelerin genişlikleri 63-126 metrekare arasında değişim gösteriyor. 

Önay Life projesinde teslimlerin 2018 yılında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: öntu yatırım
Proje Bilgisi: önay life