Önay Life Residence Esenyurt!

Önay Grup imzası ile hayata geçirilen Önay Life Residence Esenyurt projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 189 bin TL'den başlıyor

Önay Life Residence Esenyurt!

Önay Grup imzası ile hayata geçirilen Önay Life Residence Esenyurt projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 189 bin TL'den başlıyor. 

Nisan 2018'de teslim edilmesi planlanan Önay Life Residence Esenyurt 7 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 63 metrekare ila 151 metrekare arasında değişen 442 adet dairenin yer aldığı Önay Life Residence teslimleri 2018 yılında başlayacak. 

Önay Life Residence fiyatları 189 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Önay Life Residence projesinden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat sonrasında 12 ay boyunca firmaya ödeme yapıyor. Kanal konut bedeli için ise bir yıl sonra banka kredisi kullanabiliyor. 

L şeklinde tek bloktan oluşan Önay Life Residence projesinde ev sahiplerine fitness merkezi, kamelya, sauna ve kapalı otopark gibi özellikler sunuluyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer verilen proje 1+1 daire alanları 63 metrekare ila 70 metrekare arasında, 2+1 daire alanları ise 117 metrekare ila 151 metrekare arasında değişiyor. 

Esenbahçe Konutları, Önay Palmiye ve Önay Garden Residence gibi projelere imza atan Önay Life Residence projesinda satışlar devam ediyor. Esenyurt'ta İnnovia 3 projesinin karşısında yükselen Önay Life Residence projesinde daireler isteğe göre birleştirilerek büyük yaşam alanları elde edilebiliyor. Önay Life Residence projesinden ev sahibi olacak çocuklu aileler için ise kreş inşa ediliyor. 

Firma Bilgisi: Önay Grup
Proje Bilgisi: Önay Life Residence