Önay Life Residence görücüye çıktı

ÖNTU Yatırım Ortaklığı imzasıyla hayata geçirilen Önay Life, yatırımcısına yüzde 100 kazandırma hedefiyle satışa sunuldu

Önay Life Residence görücüye çıktı

Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis tarafından kurulan ÖNTU Yatırım Ortaklığı, Beylikdüzü-Esenyurt'ta hayata geçireceği Önay Life Residence projesini kamuoyuna tanıttı. "Daha Fazla Hayat!" sloganıyla satışa sunulan Önay Life, yatırımcısına yüzde 100 prim vaat ediyor. 

Önay Life Residence yüzde 100 kazandıracak
Esenyurt'un geniş parkları, alışveriş merkezleri, yeni yolları, kavşakları ve çevre düzenlemeleriyle İstanbul'un en dikkat çeken gelişim merkezlerinden biri olduğunu söyleyen ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, bölgede yapılan öncü yatırım ve projelere dikkat çekti. Bulut:

"Daha önceleri hayata geçirdiğimiz projelerde de yatırımcımıza her zaman çok kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz. Öngörüm şu ki Esenyurt’un Beylikdüzü sınırında hayata geçireceğimiz Önay Life Residence projemiz, yakında açılacak olan Mahmutbey-Esenyurt Metro hattıyla birlikte yüzde 100 prim yapacak..." dedi.

Önay Life Residence görücüye çıktı

 

Önay Life Residence 2.800 TL/metrekareden başlayan fiyatlarla
Yaklaşık 7 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen Önay Life Residence'de toplam 432 konut ve 33 ofis yer alacak. 1+1 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerinin bulunduğu projede dairelerin genişlikleri 63 metrekareden 126 metrekareye kadar farklılık gösterebiliyor. Projede metrekare fiyatları ise 2.800 TL'den başlıyor. 

2018 ilkbaharında teslim edilecek
Yüzde 1 KDV avantajının bulunduğu Önay Life Residence, E5 Karayolu, TEM otoyolu ve metrobüse yakınlığıyla dikkat çekiyor. Çevresindeki alışveriş merkezleri, hastane, okul gibi önemli alanlara ve yaşam başladığında açılması düşünülen Bakırköy- Beylikdüzü / Esenyurt metro hattına yakınlığı ile de dikkat çekiliyor. Projede teslimler 2018 ilkbaharında başlayacak. 

Firma Bilgisi: öntu yatırım
Proje Bilgisi: Önay Life Residence