Önay Life Residence satışta!

Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis'in kurdukları ÖNTU Yatırım Ortaklığı güvencesi ile Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde hayata geçirilen Önay Life Residence satışları başladı

Önay Life Residence satışta!

Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis'in kurdukları ÖNTU Yatırım Ortaklığı güvencesi ile Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde hayata geçirilen Önay Life Residence satışları başladı. 

7 bin metrekare arsa alanı üzerinde 432 konut, 33 ofis ve dükkandan oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 üç farklı daire tipine yer veriliyor. Projede daireler ise 63 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiyor. Beylikdüzü Önay Life Residence projesinin tamamlandığında yatırımcısına yüzde 100 kazandırması öngörülüyor. 

Ön talep aşamasında yoğun ilgi gördü

2018 yılının ilkbaharında tamamlanması planlanan Önay Life Residence projesi yüzde 1 KDV avantajına sahip. Şimdiden yoğun bir ön taleple karşılaşılan projede lansman öncesi sınırlı bir çevreye ön satış duyurusunda bulunuldu ve projenin yüzde 20'si satıldı. Önay Life Residence projesinde daire fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Önay Life Resdience fiyatları metrekaresi 2 bin 800 TL'den başlıyor. 

Metrobüse 10 dakika

Toplam 29 kattan meydana gelen projede her katta balkonlu 17 adet daire bulunuyor. Önay Life Esenyurt projesinde, 3 katlı kapalı otopark, Türk hamamı, sauna, fitness salonu,kapalı yüzme havuzu, teras bahçesi, kreş, çocuk parkı ve market gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Tamamlandığında 7/24 resepsiyon hizmetinin sunulacağı proje, E5 Karayolu, TEM otoyolu ve metrobüse yakınlığıyla dikkat çekiyor. Çevresindeki alışveriş merkezleri, hastane, okul gibi önemli alanlara ve yaşam başladığında açılması düşünülen Bakırköy- Beylikdüzü / Esenyurt metro hattına yakınlığı da projenin değerine değer katıyor.

Firma Bilgisi: ÖNTU Yatırım Ortaklığı
Proje Bilgisi: Önay Life Residence