Ondörtüç Pendik fiyatları 199 bin TL’den başlıyor

İnsay Yapı tarafından Anadolu Yakası’nda inşa edilen Ondörtüç Pendik fiyatları 199 bin TL’den başlıyor

Ondörtüç Pendik fiyatları 199 bin TL’den başlıyor

İstanbul Anadolu Yakası’nda İnsay Yapı tarafından inşa edilen ve Mimar Turgut Toydemir tarafından tasarlanan Ondörtüç Pendik, yeni bir yaşam alanının kapılarını aralıyor. Teslimleri 2017 yılının son çeyreğinde yapılacak olan proje, yüksek kira getirisi sunuyor.

Ondörtüç Pendik’te satılık daire fiyatları minimum 199 bin TL’den başlıyor. Tamamı peşin ödeme ile ya da banka kredisi ile daire satın alınabiliyor. Projede 36 adet 1+1 daire tipine, 133 adet 2+1 daire tipine ve 72 adet 3+1 daire tipine yer veriliyor. 

Toplam 241 adet daire ile 23 adet ticari birimden meydana gelen Ondörtüç Pendik, 10’ar katlı iki blok halinde yükseliyor. Projenin ayrıcalıkları içerisinde; yüzme havuzu, kapalı otopark ve katlara asansörle çıkış imkanı, tnes salonu, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafetarya ve oturma alanı, 24 saat güvenlik hizmeti bulunuyor.

Ulaşım açısından avantajlı olan Ondörtüç Pendik projesi; metro hattına 5 dakika, hızlı feribota 15 dakika, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Kartal Adalet Sarayı’na 25 dakika ve Tem otoyolunun yanı başında konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: İnsay Yapı
Proje Bilgisi: Ondörtüç Pendik