Ondörtüç Pendik teslimleri Haziran 2018'de yapılacak

Ondörtüç Pendik projesinde sunduğu ödeme kolaylıkları ile öne çıkan İnsay Yapı, yatırımcılarına erken teslim müjdesi verdi

Ondörtüç Pendik teslimleri Haziran 2018'de yapılacak

Ondörtüç Pendik projesinde sunduğu ödeme kolaylıkları ile öne çıkan İnsay Yapı, yatırımcılarına erken teslim müjdesi verdi. İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesinin teslim tarihini 6 ay öne çekerek Haziran 2018 olarak güncelledi. 

'Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyenlere mümkün olan her türlü kolaylığı sunduklarını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, 'Ondörtüç Pendik'te kaba inşaatın tamamlandığını, örnek dairenin bittiğini ve daire teslimleri için geri sayımın başladığını belirtti. 

Teslimler 6 ay öne çekildi

Ödeme ve kampanya detaylarıyla ilgili bilgi veren Çulhalık "İnşaat çalışmalarına aralıksız devam ettik ve projenin teslim tarihini ilk planladığımız tarih olan Aralık 2018'den 6 ay öne çekerek Haziran 2018 olarak revize ettik. Hem birikimini değerlendirmek için hem de oturmak için projemize gelen müşterilerimize özel bir kampanya da yapıyoruz. 'Ondörtüç Pendik'; 'bugün al, teslimde ödemeye başla' sloganıyla satışa devam ediyor. Buna göre; yüzde 5 peşinatın ardından, banka kredisine uygun taksitler, teslimat sonrası Temmuz 2018'de ödemeye başlanabilecek. Ayrıca kendi bünyemizde 20 aya kadar vade imkanı sunarken, kişiye özel ödeme planıyla da ayrıca kolaylık sağlıyoruz" diye konuştu.

Ondörtüç Pendik teslimleri Haziran 2018'de yapılacak

244 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Üç farklı konut tipinden meydana gelen projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. 9 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede 243 konut ve 21 ticari birim bulunuyor. Büyüklükleri 68 ile 146 metrekare arasında değişen daire seçeneklerinin bulunduğu Ondörtüç Pendik fiyatları ise 1+1 dairelerde 244 bin TL, 2+1 dairelerde 314 bin TL, 3+1 dairelerde ise 470 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Ondörtüç Pendik teslimleri Haziran 2018'de yapılacak

Merkezi noktalara oldukça yakın

Pendik merkezde konumlanan proje, merkezi noktalara olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakika mesafede konumlanan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota 15 dakika mesafede yer alıyor. Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu ise projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde. Proje aynı zamanda Viaport''a çok kısa sürede ve kolay ulaşım imkanı sunuyor. Sabiha Gökçen - Pendik metrosunun 2018'de, Pendik - Kaynarca - Tuzla metrosunun ise 2020 yılında tamamlanması bekleniyor. 

24 saat güvenlik

24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik' sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo alanının tahsis edileceği projedeki mağaza ve restoranlar da site sakinlerine kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı vadediyor. 

 

 

Firma Bilgisi: İnsay Yapı
Proje Bilgisi: Ondörtüç Pendik