One Tower Ankara

İTO Yatırım tarafından Ankara'da hayata geçirilen One Tower Ankara projesi 2016 yılı içerisinde teslim edilecek

One Tower Ankara

İTO Yatırım tarafından Ankara'da hayata geçirilen One Tower Ankara projesi 2016 yılı içerisinde teslim edilecek. 306 adet rezidans daireden oluşan proje 21 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. 

2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana gelen One Tower satılık büyüklükleri 108 metrekare ile 256 metrekare arasında değişiyor. Projede 12 ayrı tip ve büyüklükte rezidanslar bulunuyor. 

One Tower Ankara

AVM, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness, sauna, masa tenisi gibi özelliklerin yer aldığı One Tower projesinin dairelerinde ankastre beyaz eşya, ebeveyn giyinme odası, ebeveyn banyosu ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

One Tower Ankara fiyatlarının 831 bin lira ile 1 milyon 800 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Banka kredisinin kullanılabildiği One Tower projesinin detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

One Tower Ankara

Mimari tasarımı Tabanoğlu Mimarlık tarafından yapılan One Tower projesi 48 katlı karma bir proje olarak yükseliyor. Projede 5 kat kapalı otopark, 5 kat ise AVM olarak hizmet verecek. 

One Tower Ankara iletişim bilgileri
Adres : Kudüs Caddesi, No: 6 Oran Mahallesi - Ankara
Telefon numarası : 0312 483 03 03
Web adresi : onetower.com.tr
E-posta adresi : bilgi@onetower.com.tr

"One Tower Ankara" Başlıklı Haberin Galerisi

One Tower Ankara

One Tower Ankara

One Tower Ankara

One Tower Ankara

Firma Bilgisi: Ito Yatırım
Proje Bilgisi: One Tower