One Tower AVM

Karma bir proje olarak yükselen One Tower AVM 2016 yılında açılacak

One Tower AVM

Karma bir proje olarak yükselen One Tower AVM 2016 yılında açılacak. İTO Yatırım'ın başkentte hayata geçirdiği One Tower projesi Tabanoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 

185 metre yüksekliğinde olan proje 48 kattan meydana geliyor. Projede 5 kat kapalı otopark, 5 kat ise avm olarak tasarlanıyor. 21 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tipleri bulunuyor. 

One Tower AVM

One Tower projesinde rezidans fiyatları 831 bin lira ile 1 milyon 800 bin lira arasında değişiyor. Projede dairelerde banka kredisi kullanılabiliyor. One Tower kiralık daire fiyatlarını ise 2 bin liradan başlaması bekleniyor. 

Daire alanlarının 108 metrekare ile 256 metrekare arasında değiştiği One Tower Ankara'nın en yüksek bölgelerinden olan Oran'da inşa ediliyor. Projede 12 ayrı tipte toplam 306 adet rezidans yer alıyor. 

One Tower AVM

AVM, masa tenisi, fitness merkezi, basketbol sahası, kapalı otopark, sauna, kapalı yüzme havuzu, bilardo, çocuk oyun alanları, vitamin bar gibi ayrıcalıkların yer aldığı One Tower projesi daireleri ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projenin dairelerinde aynı zamanda ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası bulunuyor. 

One Tower iletişim bilgileri
Adres : Kudüs Caddesi, No: 6 Oran Mahallesi - Ankara
Telefon numarası : 0312 483 03 03 
Web adresi : onetower.com.tr
E-posta adresi : bilgi@onetower.com.tr

Firma Bilgisi: Ito Yatırım
Proje Bilgisi: One Tower