One Tower Diplomatique Ankara projesi!

Ankara’da hayat bulan One Tower Diplomatique projesinden vade farksız taksit seçenekleri ile daire sahibi olunabiliyor

One Tower Diplomatique Ankara projesi!

İTO Yatırım tarafından Ankara Oran’da hayata geçirilen One Tower Diplomatique, daha çok diplomatik personel tarafından tercih edilmesi ile ön plana çıkıyor. Tamamlandığında şehrin en yüksek konut projesi olacak olan bu yeni yaşam alanında teslimlerin önümüzdeki günlerde yapılması planlanıyor.

150 rakımla Ankara’nın en yüksek bölgelerinden biri olan Oran’da inşa edilen One Tower Diplomatique, Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 185 metre yüksekliğe sahip olan projede 2+1’den penthouse daire tiplerine kadar farklı 306 adet rezidans daireye yer veriliyor.

Toplam 190 bin 152 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kurulan One Tower Diplomatique Ankara projesinin alt katında 122 adet ticari birimin yer aldığı bir de alışveriş merkezi bulunuyor. Örnek dairesi hazır olan projede kişiye özel rezidans hizmetleri de sunuluyor.

One Tower Diplomatique Ankara projesi için hazırlanan özel ödeme planına göre; tutarı yüzde 50’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, geriye kalan yüzde 50’lik kısım için vade farksız taksit yapılıyor. Taksit tutarları ise 2018 yılında ödenmeye başlanıyor.

İTO Yatırım'ın ortaklarından Özkan Özçelik, One Tower Diplomatique hakkındaki görüşlerini şöyle dile getiriyor;

“Tamamlandığında başkentin en yüksek konut kulesi olacak, 48 katlı One Tower Diplomatique konut projemizin yaklaşık yüzde 10'u diplomatik personel tarafından tercih edildi. Projemizin teslimine kısa süre kalması, konforlu yaşam garantisi, sosyal donatı alanları, kulenin hemen altında yer alan ve özellikle kadın ve çocuklara hitap eden markalarla Ankara'nın 'dişi AVM'si olarak öne çıkan One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi gibi özellikler yabancıları da cezbetti.”

Firma Bilgisi: Ito Yatırım
Proje Bilgisi: one tower diplomatique