Online mobilya sitesi; Vivense.com

Mart 2013 yılında kurulan Türkiye’nin online mobilya sitesi Vivense.com, ev dekorasyon alanında pazarda farklılık yaratmaya devam ediyor

Online mobilya sitesi; Vivense.com

21 Ekim 2013 / emlakwebtv
Mart 2013 yılında kurulan Türkiye’nin online mobilya sitesi Vivense.com, ev dekorasyon alanında pazarda farklılık yaratmaya devam ediyor. Sunduğu ürünleri doğrudan üreticiden tüketiciye ulaştırma fikriyle yola çıkan Vivense.com, mağazadan ürün satın alınması durumunda fark edilmeden ödenen yüksek ücretleri ortadan kaldırıyor. İç mimarlar ile sunduğu ürün önerileri, mobilyaya odaklanmış seçilmiş ürün gamı ve operasyonel olarak üreticiden doğrudan evlere teslimat modeli ile büyümeye devam ediyor.

Nakliye ve kurulum ücreti alınmıyor
Açıldığı günden bu yana ciddi bir ziyaretçi sayısına ulaşan Vivense.com’da ürün, üretici tarafından paketleniyor ve doğrudan müşterinin adresine gönderiliyor. Bu süreçte Vivense operasyon merkezi tüm süreci yönetiyor. Ürünün eve taşınmasını ve kurulumunu ise yine Vivense.com sağlıyor. Üstelik bu sırada da nakliye ve kurulum ücreti alınmıyor. Eğer aklınızda internetten mobilya almaya dair sorular varsa Vivense Müşteri Hizmetleri ekibi dileğiniz ürünün renk kartelasını da ücretsiz olarak adresinize gönderiyor.

İç mimarlardan ve tasarımcılardan fikir alma imkanı
Hayalinizdeki evi oluşturmak için Vivense.com’un iç mimarlarından ve tasarımcılarından fikir alabilirsiniz. Vivense.com’un yaratıcı ekibi sizin için farklı tarzlarda mobilya ve dekorasyon ürünlerini seçip bir araya getiriyor.

Beğendiğiniz ürünün renk kartelası anında kapınızda
Vivense.com’da beğendiğiniz ürünün renk kartelası istediğiniz takdirde ücretsiz olarak anında kapınıza geliyor. Böylelikle, renk, desen ve doku konusunda şüpheleriniz tamamen ortadan kalkıyor.

Ücretsiz kurulum ve ilk elden direkt nakliyat
Vivense.com’dan satın aldığınız ürünler, üretici firmalardan yola çıkar, bir aracı olmadan adresinize ulaşır. Müşteri temsilcilerinin teslimata kadar takip ettiği araçlarla ürünler size hem güvenle hem de daha kısa sürede ulaşır.

Tüm bu süreçte ise arka planda memnuniyetinizi sağlamak için çalışan Vivense Müşteri Hizmetleri, aldığınız üründe herhangi bir hasar ya da memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda 7 gün içerisinde iade haberini vererek 30 gün içerisinde ürünü iade edebilmenizi sağlar. Ayrıca Vivense.com aldığınız mobilyalarda en az iki yıl garanti seçeneğini de sunuyor.