ONS İncek'e Avrupa'dan ödül

2014-2015 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri European Property Awards’da Türkiye'yi temsil eden ONS İncek Residence, yüksek katlı mimarlık ödülünü kazandı

ONS İncek'e Avrupa'dan ödül

1995 yılından bu yana düzenlenen International Property Awards Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri, bu yıl da başarılı projelere verildi. Türkiye’den “Mimari”, “İç Dekorasyon”, “Proje Geliştirici” ve “Gayrimenkul” kategorilerinden bir çok proje ödül sahibi oldu. Yazgan Mimarlık imzası taşıyan ONS İncek Residence, “Yüksek Katlı Mimarlık” (Residential High- rise Arcitechture) kategorisinde 5 yıldızla ödüle layık görüldü.

Ons İncek

Çok sayıda proje yarıştı
Türkiye’den ve Avrupa’dan birçok projenin yer aldığı Uluslarası Gayrimenkul Ödülleri’nin bölgesel yarışması olan European Property Awards’da uluslararası jüri kurulu aracılığıyla bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını seçiyor. Akıllı ev teknolojilerinin ilk defa sesli komut sistemi ile kullanıldığı ONS İncek Residence, Singapure’da düzenlenen Dünya Mimarlık Festivali Ödüllerinde bu yıl finale kalan ONS İncek Residence için 1-3 Ekim tarihleri arasında Singapur'da gerçekleştirilen Dünya Mimarlık Festivali Ödülleri (WAF)da da kısa listeye kalarak 'Future Residential' kategorisinde, Katar’dan Avustralya’ya ABD’den Hong Kong’a birçok projenin arasında Türkiye’yi temsil etmişti.

Proje Bilgisi: Ons Incek