ONS İncek Ramazan Bayramı kampanyası

Ankara'da ONS İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen ONS İncek Ramazan Bayramı kampanyası başladı

ONS İncek Ramazan Bayramı kampanyası

Ankara'da ONS İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen ONS İncek Ramazan Bayramı kampanyası başladı. Satışların hızla devam ettiği projede yatırım yapmak isteyen gençlere yüzde 10 peşinat ile ara ödemesiz aylık 2 bin 900 TL taksitle ev sahibi olma imkanı veriliyor. 

Ankara İncek'te 41, 43, 45 katlı üç blok halinde yükselen ONS İncek, 39 bin 168 metrekare alan üzerinde kuruluyor. Satışları devam eden ONS İncek, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerinden meydana geliyor. ONS İncek projesinde toplam 992 adet residence daire bulunuyor. 15 bin metrekare peyzaj alanına sahip olan ONS İncek projesinde market, kafe, restoran, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi sosyal ihtiyaçların karşılandığı 45 adet ticari alan bulunuyor. 

ONS İncek Ramazan Bayramı kampanyası

Göl manzarasına sahip ONS İncek projesi, 7/24 rezidans servisi kolaylığı sağlıyor. ONS İncek'te residence daireler akıllı ev teknolojisi ile ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyaların olduğu kişiye özel sesli komut sistemi ile beş yıldızlı otel konforu sunuyor. 

ONS İncek Ramazan Bayramı kampanyası 

ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, ONS İncek kampanyasının bayramda da devam ettiğini açıkladı. ''ONS İncek kampanyamızla ev sahibi olmak artık çok kolay. Kampanyamızla ilk defa ev alacak genç yatırımcılar başta olmak üzere Ankara ekonomisine de değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımcıları harekete geçirmek istedik. 1. etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimiz için firma finansman gücümüzle planladığımız bu kampanyamızla yeni ev sahiplerimizi bekliyoruz. Kampanyamızda özellikle teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması, yatırımcıların dikkatini çekti’’ dedi.