ONS İncek Residence Ankara'da!

OPİS Şirketler Topluluğu tarafından hayata geçirilen ONS İncek Residence 2014'ün son çeyreğinde lansmana çıkmayı planlıyor

ONS İncek Residence Ankara'da!

17 Haziran 2014 / Emlakwebtv
OPİS Şirketler Topluluğu bünyesinde bulunan ONS İnşaat Grubu Ankara’da ONS İncek Residence projesini hayata geçiriyor. 2014 yılının son çeyreğinde planlanan lansman tarihini hızlandıran ONS İncek Residence, sağladığı fırsatlar ve yüksek teknolojili sistemiyle yatırımcıların gözde projeleri arasında yerini aldı. 

Ankara’da hızla gelişen inşaat sektörüne ivme kazandıran ONS İncek Residence, Suat Ateşdağlı’nın canlı performansıyla şehrin ritmini zirveye taşıdı. Solo yaşam konseptine akıllı ev teknolojileriyle çözüm ortaklığı getiren proje ONS İncek Residence genç yatırımcılarla proje detaylarını paylaştığı keyifli günde ilgi odağı oldu.

Ankara’da inşaat sektörünün altın çağını yaşadığı bir dönemde farklı konsepti ile gözde projeler arasında yerini alan ONS İncek Residence, daire konseptlerinin yanı sıra sağladığı imkanlarla da muadillerinden ayrışıyor. Residence hizmetlerinin standartlarını değiştiren ONS İncek, benzer projelerin aksine konuttan çok daha fazlasını bekleyenler için ideal projeler arasında. Diğer projelerin aksine şehrin merkezine yakınlığı ile dikkat çeken ONS İncek Residence, sunduğu VIP hizmetleriyle de ayrıcalıkları zirveye taşıyor. Brüt/Net metrekare farkının minimize edilmiş ölçüleri ile yatırımcıların karşısına çıkan ONS İncek Residence, en geniş balkon imkanı sağlayan projelerin başında geliyor. Konut sahipleri için en ufak ayrıntıyı düşünen ONS İncek Residence, klasik residence anlayışının dışında depo kullanım alanı ile tüm yükü hafifleten çözüm ortaklığı sunuyor. Siz sadece konut sahibi olurken geleceği sizinle buluşturan ONS İncek Residence, her zevke ve tarza uygun mutfak seçimlerinde de dünyaca ünlü Intema Fluıdo markasının eşsiz renk seçenekleriyle yaşam alanınızın keyfini sürmeye zaman ayırıyor.

Uygun ödeme koşullarının sağlandığı proje, anında tapu teslimi ile hayal edilenin ötesinde fırsatlar sunuyor. Ayrıca tapusunu teslim alanları buzdolabından çamaşır makinesine, aspiratörden fırına dünyanın tercih ettiği marka Sıemens ile buluşturan ONS İncek Residence, teknolojiyi yaşam alanınıza siz düşünmeden taşıyor.

Residence’lerin tamamlayıcı özellikleri arasında yerini alan yürüş yolları, fitness salonları, spa merkezi, oyun parklarının dışında tüm ihtiyaçların düşünüldüğü ONS İncek Residence’de yok yok. Hobi odaları ile şehrin kargaşasından uzakta doğayla iç içe bir alan sağlayan ONS İncek Residence, mini sinemasıyla konut standardın zirveye taşıyor. Havuzu, alışveriş merkezi olanaklarıyla konut anlayışını birleştiren hizmet kalitesi, lastik oteli, kuru temizlemesi, eczanesi ile kapıdan hizmet anlayışıyla konut sahiplerini buluşturuyor.

Lüks ve konforun muhteşem uyumunu doyasıya hissetmenizi sağlayan ONS İncek Residence, sadece konut sahiplerine değil, İncek bölgesinde yaşayanlara da hizmet verecek bir çok imkanı kullanıcılarla buluşturuyor. ONS İncek Residence, restoran, market, spor salonu gibi seçenekleri ile bölgenin ihtiyaçlarına da cevap veriyor.
Eşsiz mimarisi, 41,43,45 kattan oluşan üç blokta toplam 992 daire imkanı, VIP ayrıcalığını zirvede yaşatan imkanlarıyla ile Ankara’nın en çok dikkat çeken projesi olmaya devam ediyor.

Proje Bilgisi: Ons Incek