ONS İncek Residence Körfez ülkelerinden büyük ilgi gördü

Ankara’nın en gözde bölgelerinden İncek’te inşa edilen ONS İncek Residence Körfez ülkelerinden büyük ilgi gördü

ONS İncek Residence Körfez ülkelerinden büyük ilgi gördü

Ankara’nın en gözde bölgelerinden İncek’te inşa edilen ONS İncek Residence Körfez ülkelerinden büyük ilgi gördü. Sn 6 aylık dönemler gerçekleşen toplam satışta yabancı yatırımcının payı yüzde 30’u geçti.

ONS İncek Residence, lokasyonu itibariyle, oturum ve yaşam için sunduğu avantajların yanı sıra yatırım açısından da fırsatlar sunuyor. ONS İncek Residence, Ankara’nın yabancı yatırımcıya yönelik cazibe merkezlerinden birisi oldu. Son 6 aylık dönemde toplam satışların yüzde 30’undan fazlası yabancı yatırımcıya yapılırken 3 tapudan 1’i Körfez ülkelerinden gelen yatırımcılara gitti.

Akıllı ev konsepti ile beş yıldızlı otel konforunu birleştirerek 39 bin 168 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Ankara ONS İncek Residence, alışveriş merkezi ve restoranların yanında, fitness, spa, rent a car hizmeti, sağlık yardımı, bakım hizmeti, rezervasyon imkanı, özel davet organizasyonları, teknik destek hizmeti, çiçek bakımı, gün boyu kat servisi gibi birçok hizmet sunuyor.

 

ONS İncek Residence Körfez ülkelerinden büyük ilgi gördü

 

15 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip olan ONS İncek, beş yıldızlı konfor ile yeşille bir arada yaşam sunuyor. Lokasyonu itibariyle merkeze yakın olmasına rağmen, şehrin kalabalığından uzakta göl manzarası ile de nefes aldıran Ankara ONS İncek Residence, sadece konut sahiplerine değil, bölgede yaşayanlara da hizmet verecek birçok imkan sunuyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelen ONS İncek Ankara Residence projesinde toplam 992 residence ve 41,43,45 katlı toplam üç bloktan oluşuyor. 1+1 daire tipleri artık günümüz solo yaşam tarzına yönelik çözüm sunarken, 2+1 daire tipleri ise yeni evli çiftlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturuldu. 

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek