Ons İncek'te lansman avantajı

Ons İnşaat Grubu tarafından Ankara-İncek'te hayata geçirilen "Ons İncek Residence" lansman dönemine özel ödeme koşullarıyla satışa sunuldu

Ons İncek'te lansman avantajı

23 Mayıs 2014/Emlakwebtv
OPİS Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren ONS İnşaat Grubu'nun Ankara İncek'de satışını başladığı "Ons İncek Residence" toplam 992 daireden oluşuyor. ONS İnşaat Grubu’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tuna Atalay lansman ile ilgili olarak yaptığı açıklamada: "15 Haziran’a kadar lansmana özel fiyatlarımızdan faydalanmak isteyenler, tüm 1+1 daire tiplerinde geçerli olacak şekilde 40 bin TL peşinatla başka hiçbir ara ödeme yapmadan, aylık 1.900TL taksitlerle ev sahibi olabiliyor. Üstelik hemen tapusunu teslim ettiğimiz ev sahiplerimiz opis yüzde 1 KDV avantajından da faydalanabiliyor.” dedi.

Temeli Şubat ayında atılan projenin inşaatının hızla devam ettiğini belirten Atalay, lansman süresinin gösterilen yoğun ilgi nedeniyle Mayıs ayına çekildiğini hatırlattı. Temelli: Satış ofisimizin ve örnek dairemizin imalatını hızlandırarak, ziyaret edecek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacak seviyeye getirdik. Ön taleplere hızlıca cevap vermek istediğimiz projemizin, ödeme koşullarını da anlaşmalı bankalarımız vasıtasıyla şekillendirdik. Ayrıcalıklarla dolu prestijli bir hayata sahip olmak isteyenler için birbirinden farklı alternatifli ödeme koşulları oluşturduk." ifadelerini kullandı. 

ONS İncek Residence Ayrıcalığı
Proje, toplam 992 residence ve 41, 43, 45 katlı  toplam üç bloktan oluşuyor. Ayrıca kayıp alanları minimize ederek optimum metrekare kullanımı sağlayan ONS İncek Residence, balkon kullanımları ile dikkat çekiyor. 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle yaşam standardına prestij kazandırmayı hedefleyen proje, lansman süresince kompakt fırın, aspiratör, ocak, bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesini ev sahiplerine hediye ediyor.

İncek Residence, sadece konut sahiplerine değil, İncek bölgesinde yaşayanlara da hizmet verecek bir çok imkanı kullanıcılarla buluşturuyor. Restoran, market, spor salonu, spa gibi tüm projelerin tamamlayıcısı ihtiyaçların haricinde; lastik oteli, rent a car hizmeti, sağlık yardımı, bakım hizmeti, rezervasyon imkanı, özel davet organizasyonları, teknik destek hizmeti, çiçek bakımı, gün boyu kat servisi, VIP transfer imkanı da tüm ihtiyaçlara cevap verebilen hizmet anlayışı ile İncek’e değer katıyor.

        

 

Proje Bilgisi: Ons Incek